zobacz swój koszyk 0

Warszawa - WYCIECZKA PRL JELCZEM 'OGÓRKIEM'

Zaczynamy imprezę panieńską w Warszawie w iście PRL-owskim stylu i to z przejażdżką kultowym Jelczem Ogórkiem.

Chcecie widzieć kto był największym playboyem w PRL i ile miał żon? A wiecie czym były beatlesówki lub teksasy? A może czym Gomułka chciał zastąpić cytryny? To wszystko i wiele innych ciekawostek dowiecie się na od naszego dziarskiego przewodnika, który realia doby komunizmu ma w jednym paluszku.

Podczas wycieczki w PRL-owskim stylu, Jelczem Ogórkiem odwiedzicie PKiN, a tam dostaniecie zadania do wykonania - rozwiązanie krzyżówki, następnie będziecie musiały zrealizować zakupy na kartki w prawdziwym sklepie i na koniec ustawić się w kolejce do kierowcy po bilet. Zamiast biletu jednak czekać na Was będzie miła niespodzianka - ogórek, nalewka lub wódka (do wyboru) i oranżada. Po pierwszym shocie pojedziecie pod MDM, gdzie do rozwiązania będzie kilka łamigłówek związanych z absurdami PRL i po około 30 minutach przetransportujemy Was pod Dzielnicę Ministerstw. Zanim ruszycie, kolejny shot wódki lub nalewki.

Po wycieczce PRL Jelczem Ogórkiem odstawimy Was w wybrane miejsce na terenie Warszawy (odbiór lub koniec poza granicami miasta wiązać się będą z dopłatą w zależności od odległości). Na pokładzie Jelcza Ogórka mieści się 41 pasażerów - w takiej konfiguracji wypada tylko 65 PLN/os. Możecie również dorzucić wejściówki do klubu muzycznego lub występ tancerza erotycznego. Wystarczy, że wybierzecie poniżej opcje, którymi jesteście zainteresowane.
.

Cena zawiera

  • odbiór Jelczem Ogórkiem z wybranego miejsca na terenie Warszawy
  • 2,5-godzinna wycieczka śladami PRL
  • zadania oraz łamigłówki związane z czasami PRL-u
  • 2 shoty nalewki lub wódki (do wyboru), oranżada oraz ogóras dla każdej uczestniczki
  • sympatyczny przewodnik - żartowniś
  • transport powrotny - w wyznaczone miejsce na terenie Warszawy
  • max. 41 imprezowiczek (wówczas 65 PLN/os.)
     

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris2
649 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


whisky-alkohol-warszawa
250 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

Nie musisz sama kupować alkoholu do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub podobnej klasy wódka + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczkitancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  20-30 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.


klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 50 pln/os do wydania na barze.


fotograf-warszawa
490 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
DODATKOWY TANCERZ
Zamów show kolejnego tancerza w promocyjnej cenie.

549 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.