zobacz swój koszyk 0

Warszawa - WOJNA LASEROWA

Chłopaki idą na paintball to i Wy chciałybyście zrobić coś ekscytującego? Jeśli kursy makijażu są nie w Waszym stylu może porcja adrenaliny Was zainteresuje?
Mamy dla Was propozycję paintballu, po którym nie będziecie całe w siniakach - paintball laserowy!

Nielimitowana ilość strzałów, żadnych siniaków, żadnych spadających kulek (zasięg na wprost do 200 m), stroboskopy, industrialny klimat i muzyka -  dwupiętrowy labirynt przejść, podestów i ruchomych przeszkód (1000 m2 powierzchni).  Wiele rodzajów broni (gun, shotgun, machinegun, sniper gun, dum-dum, anti tank) a każdy z nich ma swoją unikalną charakterystykę – różnią się skalą zadawanych „obrażeń”, zasięgiem strzału oraz prędkością przeładowania. 
 
Na miejscu jest barek z napojami. 
 
PROMOCJA: Za paintball laserowy zapłacicie maksymalnie za 15 osób. Może być Was nawet 24.
 
Do tego jak zwykle nasz imprezowy opiekun, który odbierze Was minibusem i zawiezie na paintball laserowy zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiała się niczym przejmować i mogła  spokojnie bawić się z koleżankami...bezstresowo!  

Cena zawiera

  • transport wygodnym minibusem w obydwie strony
  • broń
  • interaktywny skafandernielimitowana liczba strzałów i gier przez 2 godziny
  • cały potrzebny sprzęt do laserowego paintballu
  • różne scenariusze gier
  • sympatyczny opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
890 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 100 pln/os do wydania na barze.fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.limuzyna-wynajem
109 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.

690 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.