zobacz swój koszyk 0

Warszawa - WINO I GLINA - WARSZTATY

Szukasz alternatywnych pomysłów na wieczór panieński? Przed nocnym szaleństwem macie ochotę na kreatywne zajęcia i czas, żeby spokojnie pogadać? 

Mamy dla Was warsztaty ceramiki!

Idealny wybór na wieczorne pogaduchy - 2 godziny warsztatów ceramiki w ciepłej, artystycznej atmosferze pracowni ceramiki, w samym centrum Warszawy. Strefa niepaląca. Każda z Was może poczuć się prawdziwą artystką.
Własnej produkcji ceramiczny aniołek, gwiazdka, naszyjnik czy też własnoręcznie wykonany kubek lub talerz to olbrzymia satysfakcja i zarazem wspaniała pamiątka z wieczoru panieńskiego.

Na warsztatach ceramicznych jedno winko dostaniecie od nas w prezencie. Na miejscu są kieliszki. Większe ilości wina, przekąski lub tort możecie przynieść ze sobą na warsztaty ceramiki.

Nie bój się - nie będziesz musiała nosić sterty wazonów po nocy -  produkty wykonane na warsztatach ceramiki po wypaleniu są do odebrania po około 2-3 tygodniach.

Wasz wieczór możecie urozmaicić dodając  występ tancerza erotycznego.

...lub wybrać się z nami do klubu... Glina i Wino - warsztaty ceremiki to idealny początek klimatycznego wieczoru.

Jeśli chcecie odbierzemy Was ekskluzywną limuzyną i zabierzemy do jednego z warszawskich klubów! 
Jeśli się zdecydujecie, pamiętajcie, żeby dodać taką atrakcję przy rezerwacji. Limuzyny w Warszawie są bardzo popularne!

Cena zawiera

  • magiczne warsztaty ceramiki
  • wynajem pracowni ceramiki na 2 godziny
  • instruktorka - artystka produkcji ceramiki
  • porządny kawał gliny i wszystkie potrzebne narzędzia
  • wzory
  • wino, herbata, kawa

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris2
649 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


whisky-alkohol-warszawa
250 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

Nie musisz sama kupować alkoholu do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub podobnej klasy wódka + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczkitancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  20-30 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.


klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 50 pln/os do wydania na barze.


fotograf-warszawa
490 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.transfer-party-bus
790 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Szczypta pikanterii do 'dziennej' atrakcji - transport Mini Party Busem w obie strony. Max 14 osób (do 5 h).


limuzyna-wynajem
69 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.

549 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.