zobacz swój koszyk 0

Warszawa - WARSZTATY UWODZENIA

Mamy dla Was propozycje wyjątkowego kursu tańca, na którym nie tylko nauczycie się nowych kroków tanecznych, ale również nowych technik uwodzenia za pomocą mowy ciała!

WARSZTATY UWODZENIA!
Pod okiem naszej najzdolniejszej tancerki nauczysz się nowych technik uwodzenia i zaskakiwania Pana Młodego.

Nieraz na filmach obserwowałaś te ruchy? Teraz masz okazję, aby nauczyć się profesjonalnej techniki uwodzenia - we własnym domu na warsztatach uwodzenia z profesjonalną tancerką. Poznaj najlepsze triki i kilka pikantnych historii oraz zapewnij partnerowi niezapomniane przeżycie. Nauka trwa 1,5 h, tancerka dojeżdża we wskazane prze Was miejsce np. do mieszkania.

Doskonały pomysł na wyjątkowy wieczór panieński, albo prezent niespodzianka - WARSZTATY UWODZENIA, czyli kurs tańca i technik uwodzenia dla przyszłej Panny Młodej!
 

Cena zawiera

  • 1,5 h kurs tańca erotycznego i uwodzicielskich technik, ruchów, trików na noc poślubną
  • dojazd wykwalifikowanej tancerki erotycznej we wskazane miejsce w Warszawie

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
649 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  20-30 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 50 pln/os do wydania na barze.


limuzyna-wynajem
69 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.

549 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.