zobacz swój koszyk 0

Warszawa - STRZELNICA POLICYJNA

Strzelnica w Warszawie z transportem z wybranego miejsca w Warszawie to olbrzymi ładunek mocnych wrażeń podczas wieczoru panieńskiego, dla kobiet lubiących dużo adrenaliny.
Każda z uczestniczek wieczoru ma 30 strzałów z 3 rodzajów broni (10 x Glock 9 mm, 10 x pistolet sportowy 5,6mm, 10 x karabin maszynowy R.A.K).
W cenie jest również transport wygodnym minibusem w dwie strony (odbiór na strzelnicę z wybranej lokalizacji w Warszawie, dojazd poza miasto wiąże się z niewielką dopłatą) 

Na miejscu przejdziecie krótkie szkolenie jak obchodzić się z bronią, dostaniecie niezbędny sprzęt (nauszniki, okulary, ochraniacze, tarcze) i pod okiem licencjonowanych instruktorów pokonacie konkurencje strzeleckie. Zawody zakończycie ceremonią medalową.  Medale wręczane przez opiekuna grupy.

Wszystkiego dopilnuje nasz imprezowy opiekun, która odbierze Was minibusem i zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiała się niczym przejmować podczas szalonego wieczoru panieńskiego i mogła spokojnie postrzelać z koleżankami! 

Transport na strzelnicę możecie sobie urozmaicić dodając podczas jazdy wygodnym minibusem występ tancerza erotycznego.

Warszawska strzelnica jest kryta - zapewnione doskonałe warunki do strzelania przez cały rok.

Cena zawiera

  • strzelnica 
  • transport w obie strony 
  • 30 strzałów z 3 rodzajów broni 
  • cały potrzebny sprzęt 
  • licencjonowani instruktorzy 
  • sympatyczny opiekun grupy 
  • konkurencje strzeleckie 
  • tarcze pamiątkowe 
  • wynajem strzelnicy 
  • ceremonia medalowa

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
890 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 100 pln/os do wydania na barze.transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.


limuzyna-wynajem
109 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.


690 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.