zobacz swój koszyk 0

Warszawa - OFFROAD + GRILL

Jazda samochodami terenowymi pod Warszawą, czyli OFFROAD! Wspaniała atrakcja dzienna na początek wieczoru panieńskiego!

Nie musicie się martwić o pogodę, w słoneczny dzień zmierzycie się z trudnym do jazdy ukształtowaniem terenu! Zaś podczas deszczu, czy mrozu kolejnym wyzwaniem na torze offroadowym będą warunki pogodowe!

Do Waszej dyspozycji między innymi Nissan Patrol o pojemności 3l oraz uaz terenowy o pojemności 2,5l. Każda z uczestniczek wieczoru panieńskiego będzie miała okazję spróbować swoich sił za kółkiem przez ok. 15 minut.

Poziom trudności oraz naturalne walory toru zadowolą zarówno profesjonalnych jak i początkujących kierowców. W samochodzie jednorazowo jadą 4 dziewczyny + instruktor, który podczas jazdy podpowiada w jaki sposób najlepiej sobie radzić z przeszkodami i jak możliwie utrudniać sobie jazdę samochodem offroadowym, żeby bardziej podkręcić zabawę! Na torze czekają Was różne przeszkody, a jeśli pogoda 'dopisze' być może będzie trzeba wyciągać auto z grząskiego błota. To wyjątkowa okazja do zignorowania przepisów ruchu drogowego, które na torze nie obowiązują, oraz do sprawdzenia się jako offroadowy kierowca.

W pakiecie zorganizujemy dla Ciebie i dziewczyn grilla z kiełbaskami, dodatkami, piwkiem, albo winem. Wybierzcie same na jakie napoje macie ochotę. Grll odbędzie się w ogrzewanej w chłodne dni altanie, która pomieści nawet do 150 osób,  umiejscowionej na sztucznej wyspie, otoczonej wodą. Spodoba Wam się, to miejsce ma cudowny klimat!

Zapewniamy transport wygodnym minibusem w obie strony. Zabierzemy uczestniczki wieczoru panieńskiego z dowolnego miejsca na terenie Warszawy, a po atrakcji odwieziemy gdzie zechcecie w obrębie miasta (dojazd poza Warszawę wiąże się z symboliczną dopłatą).

Transport na offroad możecie sobie urozmaicić dodając podczas jazdy komfortowym minibusem występ tancerza erotycznego.

Atrakcja offroad nie wymaga posiadania prawa jazdy!

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie Warszawy
  • szkolenie z jazdy terenowej prowadzone przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem
  • wynajem toru offroadowo - quadowego
  • 2 samochody offroad do Waszej dyspozycji - 1 Nissan Patrol (do 5 osób) + uaz terenowy (do 4 osób)
  • dla każdego ok. 15 min jazdy
  • grill: kiełbaska z dodatkami + 2 piwa dla każdego
  • sympatyczny koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris2
890 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczkiklub-warszawa
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 100 pln/os do wydania na barze.


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.


limuzyna-wynajem
109 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.

690 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.