zobacz swój koszyk 0

Warszawa - WRÓŻKA

Tego nie może zabraknąć na Twoim wieczorze panieńskim! Nasza wróżka nie czyta z ręki przez telefon, nie pyta Cię o szczegóły, a dopiero później „wróży”... Widząc człowieka, zna już jego pytania dlatego tak trafnie przepowie Twoją przyszłość.

Wróżka w szczególności zajmie się pytaniami nurtującymi Pannę Młodą, ale także rozwieje niektóre wątpliwości reszty uczestniczek.

Cena za wizytę wróżki niezależnie od ilości osób jest stała. Wróżka jest do Waszej dyspozycji przez 1,5 h.

Zabawa dopiero się zaczyna! Wróżka przepowiedziała Wam dobrą zabawe tej nocy? ;) Czas pokazać się na mieście!
Koniecznie sprawdźcie nasz najpopularniejszy pakiet na wieczór panieński - PAKIET LAS VEGAS - BESTSELLER! Kasyno, limuzyna i klub - czyli wszystko w jednym w super cenie!

Cena zawiera

  • półtoragodzinna wizyta prawdziwej wróżki u Was lub w wybranym przez Was miejscu

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris2
649 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  20-30 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 50 pln/os do wydania na barze.


549 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.