zobacz swój koszyk

Warszawa - TANIEC BRZUCHA

Zaproście na biforek do domu profesjonalną trenerkę TAŃCA BRZUCHA!

Chyba każda z nas przynajmniej przez chwilę w swoim życiu marzyła o tym, aby nauczyć się tańca brzucha. Żaden problem - na naszym kursie tańca brzucha profesjonalna trenerka nawet najbardziej oporne uczennice skłoni do nauki podstawowych ruchów i trików. Pomoże Wam wyzwolić w sobie pełnię zmysłowej kobiecości.

Orientalna muzyka wprowadzi magiczny nastrój do Waszego wieczoru panieńskiego, który pozwoli oderwać się od codziennej rzeczywistości i sprawi, że podczas tańca brzucha poczujecie się jak księżniczki rodem z 'Baśni tysiąca i jednej nocy'.

Cena za kurs tańca jest stała - niezależnie od ilości osób w Waszej grupie.

Do tego jak zwykle nasza sympatyczna opiekunka, która wszystkiego dopilnuje - tak, abyś Ty nie musiała się niczym martwić i mogła pobawić się z koleżankami i nauczyć jak najwięcej na naszym wyjątkowym kursie tańca brzucha!

Cena zawiera

  • profesjonalna trenerka tańca brzucha do Waszej dyspozycji przez 1,5 h
  • magiczny nastrój za sprawą orientalnej muzyki
   

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
590 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Doprawcie Waszą imprezę 'na ostro': 15-20 minutowe show tancerza erotycznego niewątpliwie przyspieszy bicie serca. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu.klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 50 pln/os do wydania na barze.


549 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.