zobacz swój koszyk 0

Warszawa - WIECZÓR W STYLU PRL

Szukasz oryginalnego pomysłu na panieński, ale bez limuzyn i tancerzy erotycznych? Masz sentyment do "starych dobrych czasów"? 

Pozwólcie nam zabrać się na wycieczkę po Warszawie w oparach PRL-owskiego absurdu. Zobacz, o co tak naprawdę chodziło w tym naszym socjaliźmie. Zobacz wieczór w stylu PRL. Obejrzyj prezenty od "wuja" Stalina i dowiedz się, jak odbudowywano Warszawę po wojnie. 

Pokażemy Wam miejsca na Pl. Konstytucji, których na pewno nie widziałyście, odkryjecie szalone relikty jak Ministerstwo Rolnictwa, obejrzycie PKiN i poznacie nieznane sekrety serca Socjalizmu, czyli Domu Partii.

Nie zabraknie "herbatki" w mieszkaniu, w którym od czasow PRL nic się nie zmieniło, gdzie obejrzycie przedmioty z epoki. Na koniec odpalimy Nyskę i odstawimy Was z powrotem do naszych czasów :) 

Zaskakujący pomysł na wieczór panieński w Warszawie!

Nasza PRL-owska nyska jest w stanie zabrać na wycieczkę maksymalnie 7 osób. Możemy podstawić 2 nyski jeśli jest Was więcej - w takim przypadku wybierz atrakcję x 2.

Cena zawiera

  • wycieczka po Warszawie w stylu PRL
  • odlschoolowa nysa na 3 h
  • odbiór z dowolnego miejsca w Warszawie
  • przewodnik
  • zwiedzanie zaułków Pl. Konstytucji - PKiN, Dom Partii, Osiedle za Żelazną Bramą
  • butelka wiśniówki
  • koniec w wybranym miejscu w Warszawie
  • oryginalny pomysł na wieczór panieński

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
890 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczkiklub-warszawa
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 100 pln/os do wydania na barze.


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.