zobacz swój koszyk 0

Warszawa - DODATEK: ARTYSTA FOTOGRAF

Nikt lepiej nie upamiętni Waszego wieczoru panieńskiego niż nasz profesjonalny artysta - fotograf.

Możemy to zrealizować jako Waszą godzinną sesję fotograficzną w plenerze (np. w Łazienkach lub na industrialnej Pradze Płn) lub w centrum miasta przed imprezą, fotograf może być też z Wami w limuzynie, w pracowni ceramiki, SPA, u Was w domu lub podczas innej atrakcji (oprócz kasyna i klubu gdzie nie wolno robić zdjęć).

Dodatkowa godzina fotografa to tylko + 99 PLN, ale spokojnie - godzina powinna wystarczyć, chyba że będzie Was więcej i każda będzie miała coś na przebranie :) Wtedy warto zamówić 2 godzinki sesji fotograficznej.

Cena zawiera

  • prywatny artysta - fotograf do Waszej dyspozycji na godzinę zdjęć w domu lub plenerze
  • około 20 profesjonalnych zdjęć z imprezy na CD + obróbka + przesyłka

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris2
649 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  20-30 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 50 pln/os do wydania na barze.


549 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.