zobacz swój koszyk 0

Warszawa - KURS WIZAŻU - MAKIJAŻ NA PANIEŃSKI

Panieński kurs wizażu - tego szukacie!

Chcecie wyglądać olśniewająco na wieczorze panieńskim? Nic prostszego - przed wieczornym wyjściem na miasto przyjedzie do Was do domu profesjonalna wizażystka, która przeprowadzi 2-godzinny kurs makijażu.

Wizażystka przywiezie ze sobą cały potrzebny sprzęt, a także niezbędne kosmetyki. Na początku zademonstruje Wam pokazowy makijaż na jednej z uczestniczek, omawiając wszystkie jego etapy. Następnie przejdziecie kurs makijażu i pod jej czujnym okiem, reszta z Was samodzielnie wykona profesjonalny makijaż!

Specjalistka chętnie odpowie na Wasze pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Możliwa jest także opcja rozszerzona, czyli wizyta wizażystki i stylistki jednocześnie (wycena indywidualna). Stylistka po skończonym kursie makijażu pomoże Wam w wyborze strojów oraz dodatków na ślub i wesele, które najlepiej pasują do Waszej sylwetki i typu urody. 

Na wieczorne atrakcje panieńskie mamy jeszcze więcej pomysłów! Co powiecie na nasz najpopularniejszy PAKIET LAS VEGAS - BESTSELLER
Filmowy makijaż, którego nauczycie się na kursie wizażu świetnie będzie prezentował się w kasynie, limuzynie oraz klubie! 

Cena zawiera

  • 2-godzinny kurs wizażu prowadzony przez wizażystkę z wieloletnim doświadczeniem
  • niezbędny sprzęt oraz kosmetyki

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
890 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczkiklub-warszawa
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 100 pln/os do wydania na barze.


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.690 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.