zobacz swój koszyk

Warszawa - KURS WIZAŻU - MAKIJAŻ NA PANIEŃSKI

Panieński kurs wizażu - tego szukacie!

Chcecie wyglądać olśniewająco na wieczorze panieńskim? Nic prostszego - przed wieczornym wyjściem na miasto przyjedzie do Was do domu profesjonalna wizażystka, która przeprowadzi 2-godzinny kurs makijażu.

Wizażystka przywiezie ze sobą cały potrzebny sprzęt, a także niezbędne kosmetyki. Na początku zademonstruje Wam pokazowy makijaż na jednej z uczestniczek, omawiając wszystkie jego etapy. Następnie przejdziecie kurs makijażu i pod jej czujnym okiem, reszta z Was samodzielnie wykona profesjonalny makijaż!

Specjalistka chętnie odpowie na Wasze pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Możliwa jest także opcja rozszerzona (+290 PLN), czyli wizyta wizażystki i stylistki jednocześnie. Stylistka po skończonym kursie makijażu pomoże Wam w wyborze strojów oraz dodatków na ślub i wesele, które najlepiej pasują do Waszej sylwetki i typu urody. 

Na wieczorne atrakcje panieńskie mamy jeszcze więcej pomysłów! Co powiecie na nasz najpopularniejszy PAKIET LAS VEGAS - BESTSELLER
Filmowy makijaż, którego nauczycie się na kursie wizażu świetnie będzie prezentował się w kasynie, limuzynie oraz klubie! 

Cena zawiera

  • 2-godzinny kurs wizażu prowadzony przez wizażystkę z wieloletnim doświadczeniem
  • niezbędny sprzęt oraz kosmetyki
   

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris3
649 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  15-20 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 50 pln/os do wydania na barze.


549 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.