zobacz swój koszyk 0

Warszawa - NAUKA TAŃCA NA RURCE

Pamiętacie Demi Moore w filmie "Striptiz" ? W centrum Warszawy pod okiem najlepszych tancerek nauczycie się tańczyć na rurce oraz super-trików, którymi nie raz jeszcze zaskoczycie swoich facetów. Profesjonalne podejście rozluźni Ciebie i koleżanki przed lekcją pole dance, które na pewno też chętnie poznają tajemnice uwodzicielskiego tańca na rurce.

Z naszej strony zapewniamy vip room z rurką w profesjonalnym klubie, tylko do Waszej dyspozycji oraz profesjonaliski pole dance a także po welcome drinku dla każdej z Was na rozluźnienie.
 
Do tego jak zwykle nasz sympatyczny opiekun, który wszystkiego dopilnuje - tak, abyś Ty nie musiała się niczym martwić i mogła pobawić się z koleżankami... bezstresowo!
 
Kurs pole dance najlepiej przeprowadzić w godzinach 16 - 21 wówczas w klubie jeszcze nie jest zbyt tłumnie.
 
Na lekcję tańca na rurce możecie zamówić sobie tort lub dodać występ naszego seksownego tancerza, który da niezapomniany show w czasie kiedy Wy będziecie odpoczywać po Waszej lekcji pole dance.

Cena zawiera

  • rezerwacja vip roomu w klubie
  • prywatny kurs pole dance
  • instruktorka - profesjonalna tancerka
  • sympatyczny opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris2
649 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  20-30 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 50 pln/os do wydania na barze.


limuzyna-wynajem
69 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.

549 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.