zobacz swój koszyk 0

Warszawa - UPIORNA GRA MIEJSKA

Zamówcie na wieczór panieński upiorną grę miejską w Warszawie. Escape Room to atrakcja, która Was zintegruje. To klasyczna rozgrywka komputerowa przeniesiona w rzeczywistość.

Podzielimy Was na kilkuosobowe drużyny wieczoru panieńskiego. Zadaniem każdej z nich będzie wydostanie się z połączonych ze sobą pomieszczeń. Aby tego dokonać, będziecie rozwiązywać łamigłówki, szukać ukrytych wskazówek czy przedmiotów. Na realizację zadań macie około 60 minut. Łatwo nie będzie – bez współpracy, kreatywnego myślenia, sprytu i logiki nie dacie rady! Kluczem do rozwiązania zagadek będzie komunikacja w zespołach. Escape room jest świetnym pomysłem na początek wieczoru panieńskiego!

Na miejscu dostępnych jest 6 pokoi, w tym jeden podwójny. W jednym pokoju może grać 4-5 osób. Zatem równocześnie w grze może wziąć udział nawet 35 osób.

Atrakcja Escape room nie zawiera transportu - jesli chcecie możemy Was odebrać z dowolnego miejsca na terenie Warszawy, a po grze zawieżć gdzie tylko chcecie. Wystarczy, że wybierzecie dodatek z listy poniżej. Dojazd poza Warszawę wiąże się z niewielką dopłatą.

A może jak tylko wydostaniecie się z Escape room-u chcecie jechać do klubu?
Możesz dodać wejście VIP do modnego klubu z opiekunem, rezerwacją loży dla Waszej grupy i kwotą do wykorzystania na barze. Jeśli chcesz zaznacz tę opcję przy rezerwacji.

Cena zawiera

  • ok. 60 minut gry polegającej na wydostaniu się z pomieszczenia w oparciu o współpracę między uczestniczkami
  • wynajem pokoi do gry na wyłączność
  • sympatyczny opiekun

Dodatki (opcjonalne)

tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  20-30 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.


klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 50 pln/os do wydania na barze.fotograf-warszawa
490 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


transfer-party-bus
790 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Szczypta pikanterii do 'dziennej' atrakcji - transport Mini Party Busem w obie strony. Max 14 osób (do 5 h).


catering-weganski2
199 PLN/dodatek
WEGAŃSKI CATERING - EKO TARTY

Dwie eko-tarty z dowozem pod wskazane miejsce. Każda dla 6-8 osób. Do wyboru takie smaki jak: Raffaelo - bananowo-kokosowe, Kajmak, daktylowo-morelowo-bananowe, szarlotka, Brownie - karobowa, Znikers. Wszystkie wegańskie, bez cukru, bez glutenu, witariańskie.kanapki-koktajlowe
590 PLN/dodatek
ZESTAW KANAPEK

Zestaw 100 sztuk kanapek trójkątów - na białym i ciemnym pieczywie oraz pumpernikiel – m.in. z szynką i anchois, schabem pieczonym z musem chrzanowym, rukolą i marynowanym łososiem, serem żółtym i kiwi itp., itd..


limuzyna-wynajem
69 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.

549 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.


catering
99 PLN/os.
min. 10 os.
CATERING

Na mały i duży głód oraz urozmaicenie Waszej imprezki proponujemy najlepszy catering w mieście. Do wyboru: fingerfood, polskie tradycyjne menu w nowej odsłonie i menu na biesiadę grillową. Zapytaj o szczegóły.
 


49 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSPORT W 2 STRONY
Dodaj transport naszym wygodnym minibusem w dwie strony i nie trać czasu na szukanie wygodnego środka transportu.