zobacz swój koszyk 0

Warszawa - UPIORNY POKÓJ ZAGADEK

Zamówcie na wieczór panieński upiorną grę miejską w Warszawie. Escape Room to atrakcja, która Was zintegruje. To klasyczna rozgrywka komputerowa przeniesiona w rzeczywistość.

Podzielimy Was na kilkuosobowe drużyny wieczoru panieńskiego. Zadaniem każdej z nich będzie wydostanie się z połączonych ze sobą pomieszczeń. Aby tego dokonać, będziecie rozwiązywać łamigłówki, szukać ukrytych wskazówek czy przedmiotów. Na realizację zadań macie około 60 minut. Łatwo nie będzie – bez współpracy, kreatywnego myślenia, sprytu i logiki nie dacie rady! Kluczem do rozwiązania zagadek będzie komunikacja w zespołach. Escape room jest świetnym pomysłem na początek wieczoru panieńskiego!

Na miejscu dostępnych jest 6 pokoi, w tym jeden podwójny. W jednym pokoju może grać 4-5 osób. Zatem równocześnie w grze może wziąć udział nawet 35 osób.

Atrakcja Escape room nie zawiera transportu - jesli chcecie możemy Was odebrać z dowolnego miejsca na terenie Warszawy, a po grze zawieżć gdzie tylko chcecie. Wystarczy, że wybierzecie dodatek z listy poniżej. Dojazd poza Warszawę wiąże się z niewielką dopłatą.

A może jak tylko wydostaniecie się z Escape room-u chcecie jechać do klubu?
Możesz dodać wejście VIP do modnego klubu z opiekunem, rezerwacją loży dla Waszej grupy i kwotą do wykorzystania na barze. Jeśli chcesz zaznacz tę opcję przy rezerwacji.

Cena zawiera

  • ok. 60 minut gry polegającej na wydostaniu się z pomieszczenia w oparciu o współpracę między uczestniczkami
  • wynajem pokoi do gry na wyłączność
  • sympatyczny opiekun

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
890 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczkiklub-warszawa
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 100 pln/os do wydania na barze.


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.zestaw-kanapek
590 PLN/dodatek
ZESTAW KANAPEK

Zestaw 100 sztuk kanapek trójkątów - na białym i ciemnym pieczywie oraz pumpernikiel – m.in. z szynką i anchois, schabem pieczonym z musem chrzanowym, rukolą i marynowanym łososiem, serem żółtym i kiwi itp., itd..


limuzyna-wynajem
109 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.

69 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSPORT W 2 STRONY
Dodaj transport naszym wygodnym minibusem w dwie strony i nie trać czasu na szukanie wygodnego środka transportu.


49 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.