zobacz swój koszyk 0

Warszawa - MISJA PANIEŃSKIE - GRA

Ciekawy pomysł na panieński w Warszawie. Wyjątkowa gra panieńska przygotowana specjalnie dla Was na ten wyjątkowy wieczór. Z wybranego miejsca odbierze Was nasz imprezowy opiekun, lecz zanim dotrzecie do klubu Panna Młoda będzie musiała wykazać się sprytem, pomysłowością i użyć wszystkich swoich wdzięków aby wykonać specjalne zadania.

Gra Panieńska to gwarantowana dobra zabawa i maraton po ciekawych miejscach przed wielkim finałem w jednym z najlepszych klubów w mieście! 
 
Wejście VIP do klubu i welcome drink w cenie.

Świetnym pomysłem, który urozmaicić jeszcze bardziej naszą grę panieńską jest występ tancerza (+ 640 PLN) . Możecie zaplanować jego występ na biforku w Was w domu, bądź pod koniec zabawy. Idealny wypełniacz czasu pomiędzy domową rozgrzewką, a końcem super wieczoru panieńskiego w klubie.

Cena zawiera

  • przygotowane zadania dla Panny Młodej (m.in. zebranie 4 numerów od spotkanych przystojniaków, poproszenie o prezerwatywę, wizytówkę, zrobienie zdjęcia w męskiej ubikacji wykonanego przez siebie napisu na lustrze itp.)
  • 2 x shot w celu zdobycia kolejnych zadań
  • wejście do klubu
  • welcome drink
  • sympatyczny opiekun - przewodnik

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris2
649 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  20-30 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 50 pln/os do wydania na barze.


limuzyna-wynajem
69 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.

549 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.