zobacz swój koszyk 0

Warszawa - PIMP MY BRIDE

Szukacie ciekawego pomysłu na wieczór panieński w Warszawie? A może przed panieńskim chcecie podarować Waszej przyjaciółce wyjątkowy prezent?

KURS WIZAŻU - tego właśnie szukacie!

Odpicujemy Waszą Pannę Młodą na wieczór panieński! Profesjonalna wisażystka stworzy wystrzałowy make up. Sstylistka fryzur i paznokci wykorzysta jeden ze swoich najlepszych pomysłów na upięcia! Starannie wyselekcjonowane profesjonalistki, które z całym arsenałem kosmetyków do wizażu, włosów i paznokci dojadą do Was do domu!

Z mini kursu dowiecie się m.in. jaki make up, kolor włosów i fryzura najlepiej do Was pasują. Super fryzura, wystrzałowy make up i pięknie odpicowane pazurki - Przyszła Panna Młoda będzie błyszczeć jak gwiazda. Świetny początek babskiej imprezy! Przecież nie tylko gwiazdy filmowe zasługują na taki luksus!

Kiedy stylizacja i make up przyszłej Panny Młodej są dopracowane czas na zabawe do świtu!

 
Na wieczorne atrakcje panieńskie mamy jeszcze więcej pomysłów! Co powiecie na nasz najpopularniejszy PAKIET LAS VEGAS - BESTSELLER
Telewizyjny wizaż świetnie będzie prezentował się w kasynie, limuzynie oraz klubie! 

Cena zawiera

  • make-up
  • stylizacja fryzury oraz manicure dla Panny Młodej
  • porady beauty experts z dojazdem do domu
  • Makijaż dla każej z Pań - + 100 PLN/os 

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
890 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 100 pln/os do wydania na barze.fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


690 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.