zobacz swój koszyk 0

Kraków - WRÓŻKA

Tego nie może zabraknąć na Twoim wieczorze! Nasza wróżka nie czyta z ręki przez telefon, nie pyta Cię o szczegóły a dopiero później „wróży”... Widząc człowieka, zna już jego pytania dlatego tak trafnie ujmuje Twoją przyszłość. 
 

Wróżka w szczególności zajmie się pytaniami nurtującymi Pannę Młodą, ale także rozwieje niektóre wątpliwości reszty uczestniczek.
 

Cena za wizytę wróżki niezależnie od ilości osób. Wróżka jest do Waszej dyspozycji przez 1,5 h.

Cena zawiera

  • wizyta prawdziwej wróżki u Was lub w wybranym przez Was miejscu

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
49 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopub


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!


klub-warszawa
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four