zobacz swój koszyk

Kraków - WRÓŻKA

Tego nie może zabraknąć na Twoim wieczorze! Nasza wróżka nie czyta z ręki przez telefon, nie pyta Cię o szczegóły a dopiero później „wróży”... Widząc człowieka, zna już jego pytania dlatego tak trafnie ujmuje Twoją przyszłość. 
 

Wróżka w szczególności zajmie się pytaniami nurtującymi Pannę Młodą, ale także rozwieje niektóre wątpliwości reszty uczestniczek.
 

Cena za wizytę wróżki niezależnie od ilości osób. Wróżka jest do Waszej dyspozycji przez 1,5 h.

Cena zawiera

  • wizyta prawdziwej wróżki u Was lub w wybranym przez Was miejscu
  • jako dodatek do innej atrakcji cena promocyjna 490PLN
   

Dodatki (opcjonalne)

tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  15-20 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.


klub-warszawa
29 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, Społem Dexul, B4, U Louisa, Discopubaresztowanie-panny-mlodej
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE
Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four