zobacz swój koszyk

Kraków - PIMP MY BRIDE

Odpicujemy Waszą Pannę Młodą na wieczór panieński! Profesjonalna makijażystka, stylistka fryzur i paznokci - starannie wyselekcjonowane profesjonalistki, które z całym arsenałem kosmetyków dojadą do Was do domu!

Dowiecie się m.in. jaki makijaż, kolor włosów i fryzura najlepiej do Was pasują. Super fryzura, wystrzałowy makijaż i pięknie odpicowane pazurki - Przyszła Panna Młoda będzie błyszczeć jak gwiazda.

Świetny początek babskiej imprezy! Przecież nie tylko gwiazdy filmowe zasługują na taki luksus!   Wasz wieczór możecie urozmaicić dodając  występ tancerza erotycznego w cenie promocyjnej 540 PLN/grupa.

Cena zawiera

  • make-up artist która przygotuje makijaż dla Panny Młodej
  • stylistka fryzur, która wyczaruje wystrzałową fryzurę dla Panny Młodej
  • manicure dla Panny Młodej
  • porady beauty experts z dojazdem do domu
   

Dodatki (opcjonalne)

tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Doprawcie Waszą imprezę 'na ostro': 15-20 minutowe show tancerza erotycznego niewątpliwie przyspieszy bicie serca. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu.


klub-warszawa
39 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika (zależne od dostępności) w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. aresztowanie-panny-mlodej
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE
Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze.