zobacz swój koszyk 0

Kraków - PIMP MY BRIDE

Odpicujemy Waszą Pannę Młodą na wieczór panieński! Profesjonalna makijażystka- starannie wyselekcjonowana profesjonalistka, która z całym arsenałem kosmetyków dojadą do Was do domu!

Świetny początek babskiej imprezy! Przecież nie tylko gwiazdy filmowe zasługują na taki luksus!   Wasz wieczór możecie urozmaicić dodając  występ tancerza erotycznego!

Cena zawiera

  • make-up artist która przygotuje makijaż dla Panny Młodej
  • porady beauty experts z dojazdem do domu

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
49 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopub


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!


klub-warszawa
1090 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four