zobacz swój koszyk 0

Kraków - QUADY + GRILL

Quady + grill w Krakowie na wieczór panieński to świetna zabawa i szybka jazda nie regulowana przepisami, do tego relaks poza miastem.

Jeden z najlepszych terenów quadowych pod Krakowem. Profesjonalne quady ATV, szybka, emocjonująca jazda w trudnych warunkach. 

Nasz imprezowy opiekun odbierze Was wygodnym minibusem z wybranego miejsca na terenie Krakowa i zabierze na quady, a po zakończonej atrakcji odstawi w wybrane przez Was miejsce.

Transport na quady możecie sobie uzupełnić o występ tancerza erotycznego.

Na początku każda z uczestniczek wieczoru panieńskiego przejdzie przez profesjonalne szkolenie z jazdy quadem, a następnie przez 30 minut będzie szaleć po torze!

Po zakończonej jeździe odpoczniecie przy grillu i odrobinie napoi wyskokowych, robiąc mały before wieczoru panieńskiego ;)

Możecie zabrać więcej własnego napoi na potem.

A kiedy już się ogarniecie i zrelaksujecie po quadach, na wieczór polecamy dodatek np. Klub muzyczny z listy poniżej W cenie wejściówki do klubu, rezerwacja stolika, po shocie dla każdej uczestniczki wieczoru panieńskiego oraz imprezowy opiekun.

Pamiętajcie, podczas atrakcji quady musicie być bezwzględnie trzeźwe.

Cena zawiera

  • transport minibusem w 2 strony
  • 30 minut jazdy quadem dla każdej z uczestniczek wieczoru panieńskiego
  • wynajem toru
  • kaski
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek (lub grill)
  • 2 x piwko 
  • instruktorzy
  • sympatyczny opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


klub-warszawa
49 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopubporwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!