zobacz swój koszyk

Kraków - QUADY + GRILL

Quady + grill w Krakowie na wieczór panieński to świetna zabawa i szybka jazda nie regulowana przepisami, do tego relaks poza miastem.

Jeden z najlepszych terenów quadowych pod Krakowem. Profesjonalne quady ATV, szybka, emocjonująca jazda w trudnych warunkach. 

Nasz imprezowy opiekun odbierze Was wygodnym minibusem z wybranego miejsca na terenie Krakowa i zabierze na quady, a po zakończonej atrakcji odstawi w wybrane przez Was miejsce.

Transport na quady możecie sobie uzupełnić o występ tancerza erotycznego.

Na początku każda z uczestniczek wieczoru panieńskiego przejdzie przez profesjonalne szkolenie z jazdy quadem, a następnie przez 30 minut będzie szaleć po torze!

Po zakończonej jeździe odpoczniecie przy grillu i odrobinie alkoholu, robiąc mały before wieczoru panieńskiego ;)

Możecie zabrać więcej własnego alkoholu na potem.

A kiedy już się ogarniecie i zrelaksujecie po quadach, na wieczór polecamy dodatek np. Klub muzyczny z listy poniżej W cenie wejściówki do klubu, rezerwacja stolika, po shocie dla każdej uczestniczki wieczoru panieńskiego oraz imprezowy opiekun.

Pamiętajcie, podczas atrakcji quady musicie być bezwzględnie trzeźwe.

Cena zawiera

  • transport minibusem w 2 strony
  • 30 minut jazdy quadem dla każdej z uczestniczek wieczoru panieńskiego
  • wynajem toru
  • kaski
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek (lub grill)
  • 2x piwko / wino
  • instruktorzy
  • sympatyczny opiekun grupy
   

Dodatki (opcjonalne)

tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  15-20 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.


transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.klub-warszawa
29 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, Społem Dexul, B4, U Louisa, Discopub


aresztowanie-panny-mlodej
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE
Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.