zobacz swój koszyk 0

Kraków - TANIEC BRZUCHA

Nauka tańca brzucha. Chyba każda z nas przynajmniej przez chwilę w swoim życiu marzyła o tym, aby nauczyć się tańca brzucha. Żaden problem - nasza profesjonalna trenerka nawet najbardziej oporne uczennice skłoni do nauki podstawowych ruchów i trików. Pomoże wyzwolić kobiecość i zmysłowość. Nowe umiejętności możecie przetrenować kontynuując zabawę w klubie.

Orientalna muzyka wprowadzi w magiczny nastrój, pozwoli oderwać się od codziennej rzeczywistości i sprawi, że poczujecie się jak księżniczki rodem z 'Baśni tysiąca i jednej nocy'. Dodaj do domu tancerza, na wieczór klub lub inną atrakcję.
 

Cena zawiera

  • profesjonalna tancerka - trenerka do Waszej dyspozycji przez 1,5 h
  • magiczny nastrój za sprawą orientalnej muzyki

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
49 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopub


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!


klub-warszawa
1090 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four