zobacz swój koszyk 0

Kraków - 4x4 OFFROAD + QUADY

Quady i offroad w Krakowie to jeszcze więcej szybkiej jazdy na wieczorze panieńskim! Do tego przepiękna, klimatyczna lokalizacja na świeżym powietrzu! 

Najpierw nasz imprezowy opiekun odbierze Was z wybranego miejsca na terenie Krakowa, a po zakończonej atrakcji odwiezie w wybrane przez Was miejsce.

Transport na offroad + quady możecie sobie urozmaicić dodając podczas jazdy wygodnym minibusem występ tancerza erotycznego.

Poziom trudności poruszania się na torze zadowoli profesjonalnych kierowców, jak i początkujących. Do samochodu zmieszczą się 4 dziewczyny + instruktor, który podczas jazdy daje wskazówi w jaki sposób najlepiej sobie radzić z przeszkodami i w jak sposób utrudniać sobie jazdę samochodem offroadowym. Na torze czekają na Was różnorodne przeszkody, a jeśli pogoda 'dopisze' możliwe, że trzeba będzie wyciągać auto z błota. 

Każda z uczestniczek wieczoru panieńskiego będzie samodzielnie prowadziła samochód terenowy przez około 15 minut, następnie zmiana. Zatem przez średnio godzinę jesteście na torze offroadowym i macie okazję zarówno skosztować emocji towarzyszących kierowcy, jak i pasażerom.

Mało? Spokojnie...

Ta atrakcja nie pozwala się nudzić, po offroadzie przeskakujecie na quady i tutaj dla każdej z uczestniczek wieczoru panieńskiego 30 minut jazdy!

Standardowy scenariusz przewiduje, iż część z Was jest na offroadzie, a część jeździ quadami w tym samym czasie. Dzięki temu rozwiązaniu wszystkie skończycie jazdę mniej więcej w tym samym czasie i będziecie mogły spokojnie wyluzować się przy winie albo piwku w plenerze.

Możesz dodać też Grill z kiełbaskami i 2 piwkami bądź winami w dobrej cenie. Zaznacz ten dodatek poniżej.

A kiedy już się ogarniecie i zrelaksujecie po quadach i offroadzie na wieczór polecamy dodatek Klub Muzyczny  za jedyne 29 PLN/os. W cenie wejściówki do klubu, rezerwacja stolika, po shocie dla każdej uczestniczki wieczoru panieńskiego, imprezowy opiekun.

Pamiętajcie, podczas tej atrakcji należy zachować trzeźwość.

Cena zawiera

  • transport minibusem w obie strony
  • 30 minut jazdy quadem dla każdej uczestniczki wieczoru panieńskiego
  • 15 minut jazdy samochodem offroadowym / os.
  • profesjonalni instruktorzy
  • wynajem toru offroadowo - quadowego
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.impreza-przy-grillu-warszawa
69 PLN/dodatek
GRILL

Zestaw grillowy dla każdego: kiełbaska, ogórek, pieczywo, musztarda, ketchup i 1 piwko.


klub-warszawa
49 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopub


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!


klub-warszawa
1090 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four