zobacz swój koszyk 0

Kraków - PANIEŃSKA SESJA FOTOGRAFICZNA

Wspaniały prezent i pamiątka dla Panny Młodej i całej Waszej imprezowej grupy. 2-godzinna profesjonalna sesja zdjęciowa w centrum Krakowa, w plenerze lub w wybranym przez Was miejscu.

Zapewniamy profesjonalną artystkę - fotografa. Plan zdjęciowy (plener lub wybrane przez Was lokum) w centrum, stylizacje uzgadniacie wcześniej telefonicznie z artystką. Odpicujcie się więc dziewczyny i dajcie się ponieść klimatycznej sesji.

Sympatyczna atmosfera klimatycznego miejsca i nasz mega fotograf wprowadzą bardzo fajny, przyjacielski klimat - idealny na początek imprezy panieńskiej.

Cena zawiera

  • artysta - fotograf
  • około 25 profesjonalnych zdjęć z imprezy na CD + obróbka + przesyłka

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
49 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopub


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!


klub-warszawa
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four