zobacz swój koszyk 0

Kraków - GOKARTY

Przedstawiamy najlepszy kryty tor  gokartowy w Krakowie - nowe gokarty Sodi, 200 ccm, 6.5KM

Niesamowicie podnosząca poziom adreanaliny atrakcja na wieczór panieński dla lubiących szybką jazdę kobiet. Prędkość max - 70 km/h. Długość trasy - 400 metrów. Możliwośc wyprzedzania, elektronicznie monitorowany czas przejazdu gokartem na okrążeniach...

Standardowy wyścig składa się z trzech 8-minutowych rund - kwalifikacji, półfinału i finału. Razem 24 minut jazdy dla każdej uczestniczki wieczoru panieńskiego. Po zawodach uroczyste wręczenie medali. 

W cenie transport wygodnym minibusem z wybranego miejsca w Krakowie, szkolenie, kominiarki i kaski ochronne oraz jak zwykle sympatyczny opiekun grupy, który ogarnie wszystko tak, abyś Ty nie musiała niczym się przejmować podczas szalonego wieczoru panieńskiego. 

Na wieczór dodaj Lejdis Night - Clubbing lub wejściówki do jednego z najlepszych klubów muzycznych w Krakowie za jedyne 29 PLN/os. W cenie rezerwacja stolika, shot dla każdej z Was, opiekun grupy.

Transport na gokarty możecie sobie uatrakcyjnić poprzez dodanie podczas jazdy wygodnym minibusem występ tancerza erotycznego.

*ceny brutto - dopłat brak.

Podczas atrakcji gokarty zachowajcie trzeżwość.

Cena zawiera

  • zawody gokartowe
  • wręczenie nagród - ceremonia medalowa
  • odbiór z wybranego miejsca
  • wygodny transport minibusem w 2 strony
  • sympatyczna imprezowy opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.klub-warszawa
49 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopub


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

klub-warszawa
1090 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four