zobacz swój koszyk 0

Kraków - KALENDARZ - SESJA FOTO

Sesja zdjęciowa z Wami w roli głównej! Uwieczniony na fotografiach Wasz wspaniały wieczór panieński. Brzmi nieźle i tak też wygląda. Proponujemy doskonałą zabawę podczas dwugodzinnej sesji zdjęciowej w 12 odsłonach – innej na każdy miesiąc.

W miłej atmosferze wytworzymy wspaniały fotoklimat podczas sesji zdjęciowej (możecie zabrać wino, czemu nie!), a następnie z Waszych najlepszych zdjęć stworzymy piękny, super seksowny kalendarz na ścianę.

Otrzymacie go pocztą - każda z Was dostanie na pamiątkę jeden. Dla Panny Młodej kalendarz kartkowy na każdy miesiąc osobno, dla reszty dziewczyn kalendarz w formie plakatu. 

Sesja zdjęciowa może odbyć się w plenerze lub w wybranym przez Was miejscu.

Sesja zdjęciowa oraz kalendarz może być prezentem panieńskim dla przyszłej P.Młodej. Na pewno będzie zaskoczona! 

W cenie artystka - fotograf, sesja zdjęciowa, około 25 zdjęć z imprezy na CD + obróbka + kalendarze + przesyłka.

Cena zawiera

  • artysta - fotograf do Waszej dyspozycji przez 2 godziny
  • profesjonalna sesja zdjęciowa w plenerze lub wybranym przez Was miejscu w centrum
  • około 25 profesjonalnych zdjęć z imprezy na CD + obróbka + pamiątkowe kalendarze + przesyłka

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
49 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopub


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!


klub-warszawa
1090 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four