zobacz swój koszyk 0

Kraków - LEKCJA GOTOWANIA DLA PANNY MŁODEJ

Tylko dla Waszej grupy - kameralnie, w ekskluzywnych pomieszczeniach pięciogwiazdkowego hotelu nauczymy Przyszłą Pannę Młodą gotować!

Do wyboru kuchnia tajska, chińska, włoska, meksykańska. Podczas lekcji gotowania uczestnicy przygotowują menu czterodaniowe. Biorą aktywny udział w całym procesie przyrządzania potraw, pracując pod okiem i na podstawie wskazówek doświadczonego zespołu, na czele z doświadczonym Szefem Kuchni o światowej renomie.  Przez kilka lat piastował stanowisko Zastępcy Szefa Kuchni w hotelu Royal Bristol Marriott, a następnie, jako jedyny Polak w Anglii – stanowisko Szefa Kuchni hotelu Marriott w Swindon. Wcześniej przez 6 lat pracował na luksusowych statkach pasażerskich linii Princess Cruises, które na rejsy po całym świecie – od Alaski po Malediwy – zabierały nawet 2600 pasażerów serwując świeże posiłki w standardzie najlepszych hoteli.
 
Każda lekcja kończy się degustacją przyrządzonych dań
 

Cena zawiera

  • welcome drink dla każdej osoby
  • lekcja gotowania z szefem kuchni w pięciogwiazdkowym hotelu w centrum Krakowa
  • przygotowanie menu czterodaniowego
  • składniki - produkty do przygotowania dań
  • degustacja
  • wskazówki dot. przygotowywania potraw
  • dyplom
  • sympatyczny opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
49 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopub


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!


klub-warszawa
1090 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four