zobacz swój koszyk 0

Kraków - MISJA PANIEŃSKIE

Wyjątkowa gra przygotowana specjalnie dla Was na ten wyjątkowy wieczór panieński. Z wybranego miejsca w Krakowie odbierze Was nasz imprezowy opiekun, lecz zanim dotrzecie do klubu Panna Młoda będzie musiała wykazać się sprytem, pomysłowością i użyć wszystkich swoich wdzięków aby wykonać specjalne zadania. Gwarantowana dobra zabawa i maraton po ciekawych miejscach przed wielkim finałem w jednym z najlepszych klubów w mieście!  

wejście VIP do klubu, z którymi współpracujemy to: Four, Coco ,Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopub, AfterBeng Domówka, Alternatywy. Ostateczny wybór klubu zależy od dostępności lokali i loży w danym terminie.

Możecie urozmaicić jeszcze bardziej naszą grę dodając na sam koniec - lub początek - w domu występ tancerza . Idealny wypełniacz czasu pomiędzy domową rozgrzewką, a końcem super wieczoru panieńskiego w klubie.  

Cena zawiera

  • przygotowane zadania dla Panny Młodej (m.in. zebranie 4 numerów od spotkanych przystojniaków, poproszenie o prezerwatywę, wizytówkę, zrobienie zdjęcia w męskiej ubikacji wykonanego przez siebie napisu na lustrze itp.)
  • 2 x shot w celu zdobycia kolejnych zadań
  • VIP wejście do klubu
  • imprezowy opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
49 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopub


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!


klub-warszawa
1090 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four