zobacz swój koszyk

Kraków - WARSZTATY UWODZENIA

Mamy dla Was propozycje wyjątkowego kursu tańca, na którym nie tylko nauczycie się nowych kroków tanecznych, ale również nowych technik uwodzenia za pomocą mowy ciała!

WARSZTATY UWODZENIA!
Pod okiem naszej najzdolniejszej tancerki nauczysz się nowych technik uwodzenia i zaskakiwania Pana Młodego.

Nieraz na filmach obserwowałaś te ruchy? Teraz masz okazję, aby nauczyć się profesjonalnej techniki uwodzenia - we własnym domu na warsztatach uwodzenia z profesjonalną tancerką. Poznaj najlepsze triki i kilka pikantnych historii oraz zapewnij partnerowi niezapomniane przeżycie. Nauka trwa 1,5 h, tancerka dojeżdża we wskazane prze Was miejsce np. do mieszkania.

Doskonały pomysł na wyjątkowy wieczór panieński, albo prezent niespodzianka - WARSZTATY UWODZENIA, czyli kurs tańca i technik uwodzenia dla przyszłej Panny Młodej!
 

Cena zawiera

  • 1,5 h kurs tańca erotycznego i uwodzicielskich technik, ruchów, trików na noc poślubną
  • dojazd wykwalifikowanej tancerki erotycznej we wskazane miejsce w Krakowie
   

Dodatki (opcjonalne)

tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  15-20 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.


klub-warszawa
29 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, Społem Dexul, B4, U Louisa, Discopubaresztowanie-panny-mlodej
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE
Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four