zobacz swój koszyk 0

Kraków - WARSZTATY UWODZENIA

Mamy dla Was propozycje wyjątkowego kursu tańca, na którym nie tylko nauczycie się nowych kroków tanecznych, ale również nowych technik uwodzenia za pomocą mowy ciała!

WARSZTATY UWODZENIA!
Pod okiem naszej najzdolniejszej tancerki nauczysz się nowych technik uwodzenia i zaskakiwania Pana Młodego.

Nieraz na filmach obserwowałaś te ruchy? Teraz masz okazję, aby nauczyć się profesjonalnej techniki uwodzenia - we własnym domu na warsztatach uwodzenia z profesjonalną tancerką. Poznaj najlepsze triki i kilka pikantnych historii oraz zapewnij partnerowi niezapomniane przeżycie. Nauka trwa 1,5 h, tancerka dojeżdża we wskazane prze Was miejsce np. do mieszkania.

Doskonały pomysł na wyjątkowy wieczór panieński, albo prezent niespodzianka - WARSZTATY UWODZENIA, czyli kurs tańca i technik uwodzenia dla przyszłej Panny Młodej!
 

Cena zawiera

  • 1,5 h kurs tańca erotycznego i uwodzicielskich technik, ruchów, trików na noc poślubną
  • dojazd wykwalifikowanej tancerki erotycznej we wskazane miejsce w Krakowie

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
49 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopub


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!


klub-warszawa
1090 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four