zobacz swój koszyk

Kraków - SEXY SPA Z TANCERZEM

Wieczór panieński w jednym z najlepszych kompleksów SPA w Krakowie. Sauny, jaccuzi do Waszej dyspozycji przez 2 godziny. Do tego gorący tancerz. Spa z tancerzem to ciekawa opcja na rozpoczęcie tego wyjątkowego wieczoru. Dwie godziny błogiego relaksu przed nocnym szaleństwem w klubach i gorące 20-minutowe show w wykonaniu seksownego tancerza. Do tego jak zwykle nasza imprezowy opiekun, który zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiała się niczym przejmować i spokojnie bawić się z koleżankami!  

Tancerza możesz sobie wybrać na naszym profilu FB - link do tajnego folderu otrzymasz w wiadomości po rezerwacji wstepnej.


Spa Party w jednym z najlepszych kompleksów SPA w Krakowie. Sala kominkowa, sauna oraz beauty zabiegi dla Was i Panny Młodej, a dodatkowo show naszego sexy tancerza erotycznego!

Idealna opcja na rozpoczęcie tego wyjątkowego wieczoru. Dwie godziny błogiego relaksu w SPA przed nocnym szaleństwem w klubach!
 
Tylko dla Was w SPA na wyłączność 2 godziny w sali kominkowej z sauną fińską, do tego manicure dla trzech osób (pomożemy w organizacji konkursu), ekskluzywny zabieg na twarz oraz masaż pleców dla Panny Młodej!
 
A wszystko to w towarzystwie szampana oraz naszego nieprzyzwoicie przystojnego tancerza erotycznego, który uprzyjemni Wasz pobyt w SPA 20-minutowym mega sexy pokazem!
 
Do tego jak zwykle nasz imprezowy opiekun, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiała się niczym przejmować i tylko spokojnie bawić się z koleżankami! 

Wszystko czego potrzeba, aby Wasz wieczór panieński był wyjątkowy - relaks w SPA oraz gorący mężczyzna, tancerz erotyczny!
 

Cena zawiera

  • 2 h na wyłączność w kominkowej sali SPA z sauną
  • manicure dla Panny Młodej
  • relaksujący masaż pleców dla Panny Młodej
  • butelka zmrożonego wina musującego
  • 20-minutowy show tancerza erotycznego
  • opiekun grupy
   

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
29 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, Społem Dexul, B4, U Louisa, Discopub


aresztowanie-panny-mlodej
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE
Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.


klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four

tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
DODATKOWY TANCERZ
Zamów show kolejnego tancerza w promocyjnej cenie.