zobacz swój koszyk 0

Kraków - SEXY SPA Z TANCERZEM

Wieczór panieński w jednym z najlepszych kompleksów SPA w Krakowie. Sauny, jaccuzi, stefa relaksu do Waszej dyspozycji przez 2 godziny. Do tego gorący tancerz, masaż dla każdej uczestniczki oraz transport w dwie strony.

Spa z tancerzem to ciekawa opcja na rozpoczęcie tego wyjątkowego wieczoru. Odbierzemy Was busami z wybranego miejsca na terenie Krakowa i zawieziemy do spa pod Krakowem. Na miejscu czekają na Was dwie godziny błogiego relaksu przed nocnym szaleństwem w klubach i gorące 20-30-minutowe show w wykonaniu seksownego tancerza. Do tego jak zwykle nasz imprezowy opiekun, który zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiała się niczym przejmować i spokojnie bawić się z koleżankami!  

Tancerza możesz sobie wybrać na naszym profilu FB - link do tajnego folderu otrzymasz w wiadomości po rezerwacji wstepnej.

Prywatne Spa Party w okolicach Krakowa to masaż całego ciała dla każdej uczestniczki, możliwość korzystania z saun i jacuzzi bez ograniczeń, a dodatkowo show naszego sexy tancerza erotycznego!
Prywatne
 
Do tego jak zwykle nasz imprezowy opiekun, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiała się niczym przejmować i tylko spokojnie bawić się z koleżankami! 

Wszystko czego potrzeba, aby Wasz wieczór panieński był wyjątkowy - relaks w SPA oraz gorący mężczyzna, tancerz erotyczny!
 

Cena zawiera

  • kameralny obiekt SPA na wyłączność
  • relaksujący masaż całego ciała dla każdej uczestniczki 
  • sauna fińska, jacuzzi, łaźnia parowa na wyłączność
  • 20-30-minutowy show tancerza erotycznego
  • ręcznik, jednorazowe klapki, jednorazową bieliznę oraz jednorazowy szlafrok dla każdej uczestniczki
  • transport w dwie strony
  • opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


klub-warszawa
49 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopubporwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

klub-warszawa
1090 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four