zobacz swój koszyk 0

Gdańsk-Trójmiasto - PANIEŃSKI W STYLU BOHO

Jak najlepiej wykorzystać wspaniałą lokalizację Trójmiasta i przy okazji zorganizować PANIEŃSKI W STYLU BOHO

Odpowiedź masz w tej atrakcji, my zajmujemy się przygotowaniem dekoracji, cateringu, napojów oraz wina musującego, a Ty musisz tylko zabrać dziewczyny na jedną z naszych plażowych lokalizacji.

Na miejscu będą czekały na Was piękne biało - pastelowe dekoracje, ten klimatyczny wieczór napewno zapadnie wszystkim w pamięci. Całość od razu przywodzi na myśl letni wieczór, skąpane w świetle zachodzącego słońca przeniesiecie się we wspaniały klimat.

Styl boho zalicza się do grona najbardziej eleganckich wzorów. Przyjęcie w stylu boho przepełnione jest kwiatami, odcieniami bordo i fioletu, pastelami oraz dobrym winem. Romantyczki, które lubią powiew świeżości i natury, interesującą propozycją będzie właśnie taki wieczór panieński. Kobiety zawsze łączyła wyjątkowa więź, wspólny taniec na plaży, kolacja przy zachodzie słońca czy wspólna sesja zdjęciowa to coś dzięki czemu każda  z was będzie mogła się poczuć wyjątkowo, kobieco i magicznie.  Na takim pikniku dzięki magicznej atmosferze, stworzonej przez piękne dekoracje przeniesiemy was do sielskiej krainy co będzie doskonałym początkiem do waszego wieczoru pełnego przygód.

Jeżeli chcecie dodać więcej niespodzianek możemy rozszerzyć pakiet o naukę bachaty, makijaże boho, live cookingm mobilny bar, lub catering grillowy z grillem do samodzielnego grillowania lub z sympatycznym grillmanem.

Nasz bajkowy support dopracuje z Tobą wszystkie szczegóły tak, by żadna z uczestniczek bardzo długo pamiętała ten wspaniały, stylowy wieczór. 

 

Cena zawiera

  • dekoracja plażowa w stylu boho
  • miejsce maksymalnie na 16 osób
  • lampka wina musującego
  • catering typu finger food, słodkości, owoce
  • ciepła herbata i kocyki jeśli zapowiada się chłodny wieczór
  • woda
  • pamiątkowy filmik (reels na instagramie)
  • sympatyczny opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


limuzyna-wynajem
109 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.

49 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.