zobacz swój koszyk 0

Gdańsk-Trójmiasto - STATEK + KLUB

Statek w Trójmieście ( Gdańsku ) na wieczór panieński. Sympatyczny opiekun grupy, godzinny rejs, obsługa statku oraz gratisowe wejściówki do klubu po rejsie. Statek posiada ekskluzywne wnętrze i imprezową obsługę. Na pokładzie statku znajduję się dobrze zaopatrzony bar, w którym możecie zakupić napoje podczas rejsu lub skorzystać z pakietu open bar classic (piwo, wino, wódka, zapoje zimne) w cenie 90 zł od osoby lub open bar exclusive (piwo, wino, wódka, piwa regionalne, whisky, napoje ciepłe i zimne) w cenie 110 zł za osobę. Dodajcie profesjonalnego, prywatnego barmana za 490 zł na cały czas trwania rejsu. Możecie również wnieść swoje napoje, wiąże się to z dodatkowym kosztem korkowego w wysokości 450 PLN.
 
Statek zaczyna i kończy swój rejs w Gdańsku. Wejście do klubu jest w cenie atrakcji - daj znać jeśli chcecie z niego skorzystać po rejsie by opiekun mógł zrobić Wam rezerwację. Transport na nadbrzeże nie jest wliczony. To niedaleko, lecz jeśli będziecie w szpilkach może warto dodać transfer minibusem lub limuzyną? 

Wynajem statku w Trójmieście to bardzo popularna opcja weekendowa, więc jeśli Wasza impreza wypada właśnie w sobotę wieczorem, polecamy rezerwować z wyprzedzeniem.

Posiadamy kilka statków VIP w Gdańsku, mniejsze zabierają na pokład do 23 osób, a większe nawet do 45! Macie dużą grupę? Spytajcie o zniżkę ;)

Cena zawiera

  • godzinny rejs statkiem vip w Gdańsku
  • obsługa statku
  • opjonalne pakiety open bar
  • opja prywatnego barmana
  • świetnie zaopatrzony bar
  • możecie mieć własną muzykę - z pendrive oraz przez połączenie bluetooth z telefonu lub laptopa
  • możliwość wniesienia własnych napoi
  • imprezowy opiekun grupy
  • wejściówki do klubu muzycznego po rejsie
  • na pokład największego statku możemy zabrać nawet do 45 osób!

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
250 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


fotograf-warszawa
490 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.aresztowanie-panny-mlodej
890 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


limuzyna-wynajem
99 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.


29 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.