zobacz swój koszyk 0

Gdańsk-Trójmiasto - STATEK + KLUB

Statek w Trójmieście ( Gdańsku ) na wieczór panieński. Sympatyczny opiekun grupy, godzinny rejs, obsługa statku oraz gratisowe wejściówki do klubu po rejsie. Statek posiada ekskluzywne wnętrze i imprezową obsługę. Na pokładzie statku znajduję się dobrze zaopatrzony bar, w którym możecie zakupić napoje podczas rejsu.
 
Statek zaczyna i kończy swój rejs w Gdańsku. Wejście do klubu jest w cenie atrakcji - daj znać jeśli chcecie z niego skorzystać po rejsie by opiekun mógł zrobić Wam rezerwację. Transport na nadbrzeże nie jest wliczony. To niedaleko, lecz jeśli będziecie w szpilkach może warto dodać transfer minibusem lub limuzyną? 

Wynajem statku w Trójmieście to bardzo popularna opcja weekendowa, więc jeśli Wasza impreza wypada właśnie w sobotę wieczorem, polecamy rezerwować z wyprzedzeniem.
 

Cena zawiera

  • godzinny rejs statkiem vip w Gdańsku
  • obsługa statku
  • świetnie zaopatrzony bar
  • możecie mieć własną muzykę - z pendrive oraz przez połączenie bluetooth z telefonu lub laptopa
  • imprezowy opiekun grupy
  • wejściówki do klubu muzycznego po rejsie
  • możliwość organizacji cateringu (za dodatkową opłatą)
  • na pokład statku możemy zabrać nawet do 45 osób!

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


limuzyna-wynajem
109 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.


49 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem lub taxówkami.