zobacz swój koszyk 0

Gdańsk-Trójmiasto - PARTY YACHT - 2H

Wynajmij łódź w Trójmieście na wieczór panieński i nie tylko. Nasze jachty są komfortowe i przestronne, a przy tym bezpieczne i posiadające bardzo dobrą pływalność. Wszystko to gwarantuje dobrą zabawę, relaks i dawkę żeglarskich emocji w luksusowych warunkach. Trzy Trójmiejskie jachty naszej floty integracyjnej doskonale sprawdzają się w pracy z najbardziej wymagającymi Klientami. Odpowiednio duża przestrzeń w kokpicie oraz salonie zapewnia komfort przebywania na pokładzie. Nowoczesne wnętrze dodaje prestiżu, a odpowiednie wyposażenie pozwala na przeprowadzenie każdego rodzaju spotkania na pełnym morzu.

Rejs trwa 2 godziny. Startować możemy z całego Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia). Również skończyć rejs możemy w dowolnym miejscu. W ciągu 2h zdążymy przepłynąć np. z Gdańska do Sopotu. W cenie oferujemy paliwo, sympatycznego sternika, koordynatorke eventu, wodę i do wyboru 3 x prosecco lub 0,7l whisky. Dodatkowo możecie wziąć własne przekąski i napoje lub zamówić pakiet napoi poniżej.

Na pokład wchodzi max. 13 osób ze sternikiem, czyli max. 12 osob w grupie i wowczas rejs robimy bez imprezowego opiekuna. Zawsze przed rejsem załoga przechodzi krótkie szkolenie odnośnie zasad bezpieczeństwa. Wszystkie jednostki są ubezpieczone, a ubezpieczenie obejmuje też załogę podczas rejsu. Dysponujemy trzema jachtami, a więc obsłużyć możemy grupy do około 40 osób. Cena dotyczy wynajmu jednego jachtu. Jeśli jest Was więcej - zadzwoń, a na pewno znajdziemy dla Was dodatkową łódź lub jacht.

Cena zawiera

  • 2-godzinny rejs z wybranego miejsca w Trójmieście
  • start w Sopocie, Gdyni lub Gdańsku
  • koniec w Sopocie, Gdyni lub Gdańsku
  • woda i 3 x prosecco lub 0,7l whisky (do wyboru)
  • doświadczony sternik
  • łodzie, klienci i załoga są ubezpieczone
  • ekskluzywny yacht na wyłączność na 2 godziny
  • sympatyczny opiekun
  • kapoki, koła i cały potrzebny sprzęt

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


limuzyna-wynajem
109 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.


49 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.

klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.