zobacz swój koszyk 0

Gdańsk-Trójmiasto - PANIEŃSKA SESJA FOTOGRAFICZNA

Zawsze marzyłyście o portfolio? Wieczór panieński to idealny moment - Panna Młoda + Świadkowa + przyjaciółki oraz artysta fotograf. Wspaniała pamiątka i prezent.

Wspaniały prezent i pamiątka dla Panny Młodej i całej Waszej imprezowej grupy - profesjonalna sesja zdjęciowa w Trójmieście, w plenerze lub w wybranym przez Was miejscu.

Zapewniamy profesjonalną artystkę - fotografa. plan (plener lub wybrane przez Was lokum) w centrum Gdańska lub Sopotu, stylizacje uzgadniacie wcześniej telefonicznie z artystką. Odpicujcie się więc dziewczyny i dajcie się ponieść sesji.

Sympatyczna atmosfera klimatycznego miejsca i nasz mega fajny fotograf, który się Wami zajmie wprowadzą świetny klimat - idealny na początek imprezy panieńskiej.

Cena zawiera

  • artysta - fotograf do Waszej dyspozycji przez 2 godziny
  • około 25 profesjonalnych zdjęć z imprezy na CD + obróbka + przesyłka

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


limuzyna-wynajem
109 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.

klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.