zobacz swój koszyk 0

Gdańsk-Trójmiasto - NAUKA TAŃCA BRZUCHA

Chyba każda z nas przynajmniej przez chwilę w swoim życiu marzyła o tym, aby nauczyć się tańca brzucha.

Żaden problem - nasza profesjonalna trenerka nawet najbardziej oporne uczennice skłoni do nauki podstawowych ruchów i trików. Pomoże wyzwolić Waszą kobiecość i zmysłowość, które następnie możecie potrenować kontynuując zabawę w klubie.

Orientalna muzyka wprowadzi magiczny nastrój, pozwoli oderwać się od codziennej rzeczywistości i sprawi, że poczujecie się jak księżniczki rodem z 'Baśni tysiąca i jednej nocy'.
 

Cena zawiera

  • profesjonalna tancerka - trenerka do Waszej dyspozycji przez 1,5 h
  • magiczny nastrój za sprawą orientalnej muzyki

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.