zobacz swój koszyk 0

Gdańsk-Trójmiasto - IMPREZA NA STATKU

Impreza na najpiękniejszym statku w Trójmieście na niezapomniany wieczór panieński. Impreza na statku, podczas godzinnego rejsu dla grup do 9 uczestników.

Na pokładzie naszego ekskluzywnego statku znajdziecie skórzane kanapy, wbudowane nagłośnienie + Subwoofer, podświetlenia ledowe pojemników na napoje oraz dolne podświetlenie pokładu, lodówka i umywalka.
Na pokład statku możecie przynieść własną muzykę oraz napojel i przekąski na Wasz wymarzony wieczór panieński. 

Zapewniamy pełną prywatność - statek wynajmowany jest na wyłączność.


W trakcie rejsu naszym pięknym statkiem możecie podziwiać uroki Gdańska z perspektywy rzeki: Starówkę, Stocznie, Filharmonię itp. Przy odpowiednich warunkach istnieje możliwość wypłynięcia na Zatokę.

Nasza łódź pomieści nawet 10 imprezowiczek, bądź 9 + imprezowy opiekun, który postara się byś Ty nie musiała niczym się przejmować. M.in pomoże Wam puszczać muzykę w trakcie rejsu statkiem, pomoże w organizacji barku, rozstawianu przekąsek etc. Dzięki temu Ty pobawisz się z resztą koleżanek zamiast martwić się organizacją.

Ekskluzywny statek na wieczór panieński w Trójmieście tylko dla Was w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Cena zawiera

  • Godzinny rejs statkiem po Motławie 
  • Podczas rejsu max 10 os.
  • Możecie mieć własną muzykę - z pendrive oraz poprzez połączenie kablem z telefonów 
  • Możliwość zabrania na pokład własnych napoi i przekąsek
  • Imprezowy opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


limuzyna-wynajem
109 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.


49 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.

klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.