zobacz swój koszyk 0

Gdańsk-Trójmiasto - RAJD NA QUADACH + GRILL

Quady w Trójmieście/ Gdańsku na wieczór panieński to zaskakująca i oryginalna alternatywa Waszej imprezy. Szaleństwo na quadach, relaks przy ognisku i długie rozmowy przy winku.
Pełne adrenaliny wieczory panieńskie organzujemy na najlepszym i najdłuższym w Trójmieście torze quadowym! Profesjonalny sprzęt - quady ATV, emocjonująca jazda po wertepach, masa śmiechu i przeżyć.

Na miejscu zabawę zaczniecie od instruktażu jazdy quadem, zatem nie stresujcie się tym, że któraś z uczestniczek wieczoru panieńskiego nigdy nie jeździła. Wszystkiego trzeba spróbować! Następnie 30 minut indywidualnej jazdy, ognisko, pieczenie kiełbasek oraz 2 piwka/kieliszki wina na osobę. 

W pakiecie nasz imprezowy opiekun, który odbierze Was minibusem z wybranego miejsca na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiała niczym się przejmować i mogła pobawić się z koleżankimi bezstresowo podczas wyjątkowego wieczoru.

Transport na quady możecie sobie urozmaicić dodając podczas jazdy wygodnym minibusem występ tancerza erotycznego.

Możecie zabrać ze sobą więcej napoi na reklas przy ognisku.

Cena bez grilla - 189 PLN/os.

Pamiętajcie podczas atrakcji quady koniecznie musicie zachować trzeźwość!

Cena zawiera

  • transport minibusem w 2 strony
  • 30 minut jazdy quadem/os.
  • wynajem toru
  • kaski
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek (lub grill)
  • 2 x piwko/winko
  • instruktorzy
  • sympatyczny opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


fotograf-warszawa
590 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.limuzyna-wynajem
109 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.

klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.