zobacz swój koszyk 0

Gdańsk-Trójmiasto - RAJD NA QUADACH

Quady w Trójmieście/ Gdańsku na wieczór panieński to zaskakująca i oryginalna alternatywa Waszej imprezy. Wieczory panieńskie organzujemy na najlepszym i najdłuższym w Trójmieście torze quadowym! Profesjonalny sprzęt - quady ATV, emocjonująca jazda po wertepach, masa śmiechu i przeżyć.

Na miejscu zabawę zaczniecie od instruktażu jazdy quadem, zatem nie stresujcie się tym, że któraś z uczestniczek wieczoru panieńskiego nigdy nie jeździła. Wszystkiego trzeba spróbować! Następnie 60 minut indywidualnej jazdy!

W pakiecie nasz imprezowy opiekun, który odbierze Was minibusem z wybranego miejsca na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiała niczym się przejmować i mogła pobawić się z koleżankimi bezstresowo podczas wyjątkowego wieczoru.

Transport na quady możecie sobie urozmaicić dodając podczas jazdy wygodnym minibusem występ tancerza erotycznego.

Pamiętajcie podczas atrakcji quady koniecznie musicie zachować trzeźwość!

Cena zawiera

  • transport minibusem w 2 strony
  • 60 minut jazdy quadem/os.
  • wynajem toru
  • kaski
  • instruktorzy
  • sympatyczny opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.limuzyna-wynajem
109 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.

klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.