zobacz swój koszyk 0

Gdańsk-Trójmiasto - WINO I GLINA

Wyjątkowe połączenie dla grup, których uczestniczki noszą ciążowe brzuszki, albo na spokojny before na warsztatach ceramiki przed wieczorną imprezą. Idealnie zaplanowane panieńskie popołudnie w centrum Trójmiasta - plotkom nie będzie końca.

Idealny wybór na przedwieczorne pogaduchy - 2 godziny warsztatów ceramiki w ciepłej, artystycznej atmosferze pracowni ceramiki na wyjątkowy wieczór panieński.

Każda w Was choć tego jednego dnia może poczuć się prawdziwą artystką. Własnej produkcji aniołek, gwiazdka, naszyjnik czy też własnoręcznie wykonany kubek lub talerz to olbrzymia satysfakcja i zarazem wspaniała pamiątka z wieczoru panieńskiego.

Na warsztatach ceramicznych jedno winko dostaniecie od nas w prezencie. Na miejscu są kieliszki. Większe ilości wina, przekąski lub tort możecie przynieść ze sobą na warsztaty ceramiki.
 
Nie bój się - nie będziesz musiała nosić sterty wazonów po nocy -  produkty wykonane na warsztatach ceramiki po wypaleniu są do odebrania po około 2-3 tygodniach.


Wasz wieczór możecie urozmaicić dodając występ tancerza erotycznego.

...lub wybrać się z nami do klubu... Glina i Wino - warsztaty ceremiki to idealny początek klimatycznego wieczoru.

Jeśli chcecie odbierzemy Was ekskluzywną limuzyną i zabierzemy do jednego z najpopularniejszych klubów w Trójmieście! 
Jeśli się zdecydujecie, pamiętajcie, żeby dodać taką atrakcję przy rezerwacji. Limuzyny w Warszawie są bardzo popularne!

Cena zawiera

  • wywajem pracowni ceramiki na 2 godziny lub dłużej
  • instruktorka - artystka produkcji ceramiki
  • porządny kawał gliny i wszystkie potrzebne narzędzia
  • wzory
  • wino

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
250 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

Nie musisz sama kupować alkoholu do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub podobnej klasy wódka + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  20-30 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.