zobacz swój koszyk 0

Gdańsk-Trójmiasto - PANIEŃSKIE NA STATKU + GRILL

Niezapomniany wieczór panieński na statku w Gdańsku! W cenie 2-godzinny rejs, wódeczka, napoje, grill i imprezowy opiekun grupy.

Nasz sympatyczny opiekun odbierze Was z gdańskiej Starówki i zaprowadzi na jedyny w swoim rodzaju, idealnie skrojony na panieński - STATEK. Na łodzi, wyłącznie do Waszej dyspozycji, duża powierzchnia zarówno na jak i pod pokładem (max. 20 osób). Do tego imprezowe nagłośnienie (dostępny laptop z wifi - jeśli chcecie podłączyć swój tel., weźcie ze sobą kabel), toaleta i co najważniejsze, drineczki i grill, a na nim soczyste kiełbaski i karkówki.

Nasz statek zaczyna i kończy rejs w Gdańsku, pływamy głównie w okolicach Starówki i Stoczni. W pakiecie alkoholowo-grillowym otrzymujecie 4 x 0,5l wódki + softy, a do tego dla każdego gorąca kiełbaska oraz karkówka prosto z grilla + pieczywo oraz sosy.

PROMOCJA: jest Was więcej? zapłacicie max. za 15 osób, reszta wchodzi gratis!

W sezonie nasza imprezowa łódź jest bardzo popularna, im szybciej dokonacie rezerwacji tym większa pewność, że będzie dla Was dostępna!

Cena zawiera

  • 2 h rejsu na pokładzie naszego imprezowego statku
  • pakiet alkoholowy
  • zestaw grillowy dla każdej uczestniczki
  • kubeczki, talerzyki, sztućce
  • możliwość podłączenia własnej muzyki/puszczenia muzyki z youtube
  • imprezowa opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
250 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

Nie musisz sama kupować alkoholu do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub podobnej klasy wódka + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  20-30 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.fotograf-warszawa
490 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.