zobacz swój koszyk 0

Gdańsk-Trójmiasto - JACHT PREMIUM

Wynajmij ekskluzywny jacht motorowy na wieczór panieński w Gdańsku na wyłączność z możliwością wnoszenia własnych napojów na pokład łodzi. 

Jednostka jest zachowana w luksusowym stylu, wyposażona w skórzane kanapy, stolik i drewniany parkiet. Panieński Rejs wygodnym i nowoczesnym, otwartym jachtem motorowym dostarczy Wam nowych wrażeń. Ta forma imprezy to niezwykłe doświadczenie także dzięki temu, że daje niecodzienną możliwość zobaczenia m.in gdańskiej Starówki i Żurawia od strony wody.

W cenie imprezy jest sympatyczny imprezowy opiekun, który upewni się że Ty nie musisz niczym się przejmować. M.in pomoże Wam puszczać muzykę w trakcie rejsu statkiem, pomoże w organizacji barku, rozstawianu przekąsek etc. Dzięki temu Ty pobawisz się z resztą koleżanek zamiast martwić się organizacją.

Ekskluzywny jacht motorowy w Trójmieście tylko dla Was w bardzo atrakcyjnej cenie.  Jedna godzina to dla Was za mało? Dodajcie kolejną za + 890 PLN!

Cena zawiera

  • Godzinny rejs luksusowym jachtem po Motławie 
  • Podczas rejsu max 10 os.
  • Możecie mieć własną muzykę - z pendrive oraz poprzez połączenie kablem z telefonów.
  • Możliwość zabrania na pokład własnych napojów i przekąsek.
  • Imprezowy opiekun grupy.
  • Możliwość dodania kolejnej godziny na jachcie w cenie + 890PLN

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


49 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.

klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.


118884098_683831865822558_6955615293526957209_n
790 PLN/dodatek
DODATKOWA GODZINA REJSU
Zamów z wyprzedzeniem. Przedłużenie rejsu na miejscu nie zawsze jest możliwe.