zobacz swój koszyk 0

Gdańsk-Trójmiasto - OFFROAD + GRILL

Offroad w Trójmieście to świetna propozycja na wieczór panieński, nie tylko dla fanek motoryzacji.
To emocjonująca zabawa dla każdego, nawet nie musicie posiadać prawa jazdy, ponieważ na torze offroadowym w Gdańsku nie obowiązują żadne przepisy!

Nasz niezawodny, imprezowy opiekun odbierze Was wygodnym minibusem z wyznaczonego miejsca na terenie Gdańska, Gdyni lub Sopotu i zawiezie na specjalnie przygotowany tor offroadowy, obfitujący w pionowe podjazdy i zjazdy, wąwozy, trawersy oraz błotniste i kamieniste, wąskie leśne dróżki.
Przed rozpoczęciem właściwej zabawy doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy przeprowadzą krótkie szkolenie z jazdy terenowej oraz zasad bezpieczeństwa. Zatem nie musicie mieć żadnego doświadczenia. Wszystkiego nauczycie się z nami, a tym samym wieczór panieński stanie się jeszcze bardziej niezapomniany!

Każda z uczestniczek wieczoru panieńskiego będzie miała możliwość zasiąść za kółkiem profesjonalnego samochodu terenowego z napędem 4x4. Na pokład każdej terenówki zabieramy po 4 osoby + instruktor. Każda uczestniczka ma zatem okazję wypróbować swoich sił jako kierowca przez ok. 15-20 min. Uwierz...to więcej niż dość.

Podczas gdy część grupy jeździ, reszta dziewczyn relaksuje się przy grillu. Pakiet grillowy możemy rozszerzyć według Waszych preferencji, tylko dajcie nam znać wcześniej.

Na koniec odwieziemy Was w dowolne miejsce na terenie Trójmiasta. Możecie też wybrać opcję 'transport własny' i zorganizować go samemu. Wówczas oszczędzacie po 20 PLN/os., jednak to Wy musicie dopilnować aby cała drużyna dotarła na miejsce zbiórki na czas.

Pamiętajcie, podczas atrakcji offroad musicie być bezwzględnie trzeźwe.

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • szkolenie z jazdy terenowej prowadzone przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem
  • wynajem toru offroadowego
  • dla każdego ok. 15 - 20 min jazdy
  • grill + 2 piwka dla każdego
  • imprezowy opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 


transport-warszawa
-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.