zobacz swój koszyk 0

Gdańsk-Trójmiasto - PANIEŃSKI REJS JACHTEM

 

Wypłyńcie naszym jachtem w piękny godzinny rejs w sercu Gdańska, w asyście naszego imprezowego opiekuna. Na pokład możecie zabrać nieograniczoną ilość własnych napoi oraz przekąsek.
 
Nasz jacht wypływa w rejs z centrum Gdanska, skś będziecie podziwiać panormę starego miasta od strony wody. Możecie tez mieć swoją ulubioną muzykę na USB. 

Komfortowy jacht dla 12 imprezowiczek to rozwiązanie idealne na wieczór panieński. Na dziobie znajdują się materace do opalania się, a pod pokładem przestronna mesa, sterówka, kajuty mieszkalne oraz toaleta.

 

 

 

 

Cena zawiera

  • Maxymalnie 12 osób na pokładzie statku,
  • Godzinny rejs,
  • Mozliwosc podłączenia wlasnej muzyki,
  • Na pokładzie toaleta oraz lodówka do Waszej dyspozycji,
  • Możliwosc występu tancerza erotycznego,
  • Możliwosc wniesienia alkoholu oraz przekąsek,
  • Imprezowy opieun grupy.

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


tancerz-erotyczny-warszawa
790 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  15-20 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have..fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


catering
109 PLN/os.
min. 10 os.
CATERING

Na mały i duży głód oraz urozmaicenie Waszej imprezki proponujemy najlepszy catering w mieście. Do wyboru: fingerfood, polskie tradycyjne menu w nowej odsłonie i menu na biesiadę grillową. Zapytaj o szczegóły.
 


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.