zobacz swój koszyk 0

Warszawa - WIĘZIENNY PARTY BUS

Szukacie niespotykanego pomysłu na wieczór panieński w Warszawie? Zorganizujcie przyszłej Pannie Młodej atrakcję rodem z Prison Break - przejazd Więziennym Party Busem.

W cenie atrakcji jest odbiór z wybranego miejsca i godziny przejazd party busem np do klubu. Dobrym pomysłem jest dodanie dodatków:  aresztowania, tancerza lub wejścia do klubu. Wówczas wieczór może wyglądać tak: 

Początek wieczoru w restaturacji ( lub innym wybranym przez Was miejscu) zostaje przerwany przez naszych "policjantów", którzy aresztują Pannę Młodą pod wiarygodnym pretekstem (tu liczymy na Waszą kreatywność).

Zakuwają ją w kajdanki, zawiązują oczy i zabierają w nieznane miejsce. W tym czasie podjeżdża więzienny Party Bus z Wami na pokładzie. W środku spotykacie się z Waszą Przyszłą Panną Młodą.

Wyobraźcie sobie jej zaskoczenie, gdy zamknięta w celi, otworzy oczy i zobaczy gorącego tancerza i przyjaciółki. Nasz przystojny tancerz wykona dla Was niezapomniany taniec.

Macie pomysł by jeszcze bardziej podkręcić atmosferę? Aresztowanie może zrobić nasz gorący tancerz/policjant, który w celi zatańczy najpierw dla przyszłej Panny Młodej, a następnie zaangażuje całą grupę w swoje show. 

1 godzina to dla Was za mało? Dodajcie kolejną w cenie + 990 PLN. 

Do naszego PARTY BUSA wchodzi do 24 imprezowiczek!
Chcesz sam autobus?

Cena zawiera

  • rezerwacja na wyłączność naszego wyjątkowego Więziennego Party Busa 
  • 1-godzinny przejazd po Warszawie
  • możliwość wniesienia własnych napojów
  • profesjonalne nagłośnienie
  • sympatyczna obsługa
  • możliwość dodania aresztowania
  • możliwość dodania tancerza i klubu
  • imprezowy opiekun
  • dodatkowa godzina  +990 PLN

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 100 pln/os do wydania na barze.aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.


690 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.