zobacz swój koszyk 0

Warszawa - LIMUZYNA Z TANCERZEM + KLUB

Szukasz limuzyny na wieczór panieński w Warszawie? Sprawdź tę opcję z tancerzem i eleganckim klubem. Bez stresu z organizacją. Nasz opiekun wszystkim się zajmie. Przywita Was na miejscu razem z eleganckim kierowcą i przystojnym tancerzem. Tancerz spędzi z Wami na pokładzie około 20 minut. Po godzinnej przejażdżce, Opiekun który zazwyczaj w trakcie przejazdu siedzi z przodu obok kierowcy, wprowadzi Was do wybranego klubu muzycznego. Bezstresowo.

Wiemy że organizacja wieczoru panieńskiego to niełatwe zadanie. By Ci pomóc, zamiast rezerwacji konkretnej limuzyny wprowadziliśmy płatność od osoby. To bardzo wygodne rozwiązanie które z pewością oszczędzi Tobie dużo pracy i nerwów.

Działamy już ponad 15 lat i wiemy że rezerwacja konkretnej limuzyny na panieński to nie jest dobry pomysł. Oto dlaczego:

Często zdarza się, że duża część dziewczyn rezygnuje z imprezy nawet w ostatniej chwili, gdy wszystko jest juz opłacone i przygotowane. Bywa i odwrotnie, często w ostatniej chwili pojawiają sie dodatkowe osoby - przyjaciółki Panny Młodej o których nie wiedziałaś. W takich sytuacjach Wasza wybrana, zamówiona i zapłacona limuzyna może okazać się za mała lub za duża.  W rezultacie musiałabyś komuś odmówić udziału lub wytłumaczyć dziewczynom które nie zrezygnowały że w związku że jest Was mniej, trzeba zapłacić więcej "od osoby"  To nieprzyjemne i bardzo częste sytuacje.

U nas nie ma tego problemu. Możesz dowolnie dodawać lub odejmować osoby nawet do kilku dni przed imprezą i nie przejmować się zmianami kosztów. Po prostu podstawimy dla Was limuzynę o odpowiedniej ilości miejsc. Do naszej największej limuzyny zmieści się nawet 28 (!) imprezowiczek. Jest Was jeszcze więcej?  Sprawdź warszawski Party Bus.

Jako największy w kraju organizator wieczorów panieńskich dysponujemy flotą nowych limuzyn marki Jaguar (10 os), Lexus (12 os), Chrysler (12-15 os), Hummer (20-29 os). Wszystkie z nich są bardzo dobrej jakości i oferują wyśmienity komfort.  Dzięki temu możemy elastycznie i bez kosztów dla Ciebie reagować na zmiany ilości osób w Twojej grupie w którąkolwiek stronę. 

Jeden "szampan" dostaniecie od nas w prezencie. Możecie przynieść więcej własnych napoi, własną muzykę, balony, ozdoby i szaleć do woli.

W cenie atrakcji jest wejście do klubu w centrum Warszawy (selekcja). Niektóre kluby z którymi współpracujemy to: Bank, Room13, Capitol. Ostateczny wybór klubu zależy od dostępności w danym terminie.
Kluby w Warszawie zazwyczaj do rezerwacji stolika wymagają płatnej promesy wydania np 50-100  PLN od osoby w barze. W cenie macie więc wejście, bez stolika. Jeśli chcecie, możecie załatwić i opłacić stoliki w klubie we własnym zakresie bezpośrednio w wybranym klubie.

Nasze limuzyny są bardzo popularne, więc jeśli chcesz mieć jedną z nich na Waszym panieńskim, zarezerwuj wstępnie termin jak najwcześniej. Bez zobowiązań.

Cena zawiera

  • elegancka limuzyna w Warszawie na 1 godzinę
  • odbiór z wybranego punktu w granicach Warszawy
  • występ tancerza na pokładzie - około 20 minut.
  • elegancki szofer
  • butelka wina musującego
  • możliwość wniesienia własnych napoi oraz muzyki ( MP3/CD)
  • wejście do klubu
  • imprezowy opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
890 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczkiklub-warszawa
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 100 pln/os do wydania na barze.


limuzyna-na-panienskie-warszawa
490 PLN/dodatek
LIMUZYNA - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Godzina jazdy limuzyną to za mało? Dodaj kolejną i nie martw się czasem.


lejdis-night-panienskie
-10 PLN/os.
KLUB WE WŁASNYM ZAKRESIE
Klub załatwisz we własnym zakresie? Wybierz tę opcję bez opiekuna, a zapłacisz 10 pln od osoby mniej.