zobacz swój koszyk 0

Warszawa - PARTY BUS + KLUB

Nasz Warszawski Party Bus jest wyposażony w ciemne szyby, prywatny podświetlany bar z wyluzowanym barmanem, ekskluzywne klubowe kanapy, doskonałe nagłośnienie, przemiłą obsługę oraz rurkę do tańca dla Was lub dla naszego tancerza
Niewątpliwym atutem naszego Party Busa jest fakt, że możecie zabrać ze sobą ulubione napoje, przekąski, płyty lub pendrive z muzyką.

W Party Busie jak zwykle będzię wam towarszyszył nasz sympatyczny opiekun, który wszystkiego dopilnuje  - tak, abyś Ty nie musiała się niczym martwić i mogła pobawić się z koleżankami... bezstresowo! Party Bus cieszy się ogromną popularnością, więc jeśli chcesz go mieć na Waszej imprezie, zarezerwuj wstępnie jak najwcześniej. Sprawdź zdjęcia z poprzednich imprez, wieczorów panieńskich, a sama zobaczysz :)
  
Odbierzemy Was z dowolnego miejsca w Warszawie ( dojazd poza miasto = niewielka dopłata) i zawieziemy dokąd chcecie. Impreza nie kończy się w Party Busie! W cenie jest wejście do klubu w centrum Warszawy (obowiązuje selekcja). Kluby z którymi współpracujemy to: między innymi Bank, Room13, Capitol.
 
Jest Was dużo? Duże grupy płacą mniej! Zapłacicie maksymalnie za 17 osób i ani złotówki więcej, a w Party Busie zmieści się Was nawet 25.
 

DODATKI:
Możesz też dodać wejście do klubu Capitol (zobacz poniżej)  Jeśli chcecie coś extra - sprawdź też koniecznie tę opcję  z Vip Roomem, Tancerzem i przedpłaconymi ekskluzywnymi drinkami - taniej niż gdybyś organizowała to sama. Możecie też domówić open bar w cenie 69 pln/os. i nie martwić się, że zabraknie Wam napoi.

Cena zawiera

  • Warszawski Party bus na Wasz wieczór panieński
  • 1-godzinny przejazd po mieście
  • możliwość wniesienia własnych napoi
  • profesjonalne nagłośnienie
  • przesympatyczny barman
  • wejście do klubu (z naszej listy)
  • imprezowy opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
890 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczkiklub-warszawa
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 100 pln/os do wydania na barze.


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


open-bar-warszawa
99 PLN/os.
min. 10 os.
OPEN BAR 2h

Dodaj open bar, a bez ograniczeń będziecie pić takie trunki jak: whisky, piwo, wódka, wino oraz softy. Do tego lód, cytryny oraz kubeczki warszawa-party-autobus
990 PLN/dodatek
PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Dodatkowa godzina jazdy i jeszcze więcej przyjemności.
 


rojmiasto
-10 PLN/os.
KLUB WE WŁASNYM ZAKRESIE
Klub załatwisz we własnym zakresie? Wybierz tę opcję bez opiekuna, a zapłacisz 10 pln od osoby mniej.

690 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.