zobacz swój koszyk 0

Warszawa - NOWOŚĆ! PARTY BUS + KLUB

NOWOŚĆ w mazowieckim! Zupełnie nowy Party Bus w Warszawie! Godzinny przejazd po Warszawie i wejściówki do jednego z najbardziej prestiżowych klubów muzycznych - a to wszystko w świetnej, niskiej cenie.

 Odbierzemy Was z dowolnego miejsca w Warszawie (dojazd poza miasto = niewielka dopłata) i zawieziemy do jednego z warszawskich klubów. 
 
Kluby z którymi współpracujemy to min. Bank, Room13 i Capitol. Ostateczny wybór klubu i rezerwacji loży zależy od dostępności lokali w danym terminie.

Party Busy cieszą się ogromnym powodzeniem od kilku lat, dlatego staramy się co roku pokazywać je wam w nowych odsłonach. Party Bus jest wyposażony w przyciemniane szyby, dwa podświetlane barki, miękkie klubowe kanapy, mega nagłośnienie, oraz rurki do tańca dla Was lub naszego tancerza. 
 

Możecie mieć własny alkohol i muzykę, a od nas dorzucimy jednorazowe kubki i butelkę szampana. Party Bus w sezonie jest bardzo popularny, więc jeśli planujesz imprezę na sobotę wieczór, zarezerwuj wstępnie termin jak najwcześniej.

Możemy za Was ogarnąć jeszcze sprawę alkoholu, jeśli nie macie do tego głowy i chcecie, żebyśmy się tym zajęli, to wystarczy dodać podczas rezerwacji opcji Pakiet alko.

Na pokładzie Imprezowego Busa komfortowo podróżuje 30 osób, ale w ramach promocji zapłacicie max. za 15 uczestników - reszta jedzie za free!

  

Cena zawiera

  • wynajem wyjątkowego Party Busa w Warszawie na wyłączność na całą godzinę 
  • możliwość wniesienia własnych napojów 
  • profesjonalne nagłośnienie
  • sympatyczna obsługa
  • wejściówki do jednego z klubów z naszej listy
  • imprezowy opiekun

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


tancerz-erotyczny-warszawa
790 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  20-30 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 100 pln/os do wydania na barze.


lejdis-night-panienskie
-10 PLN/os.
KLUB WE WŁASNYM ZAKRESIE
Klub załatwisz we własnym zakresie? Wybierz tę opcję bez opiekuna, a zapłacisz 10 pln od osoby mniej.