zobacz swój koszyk 0

Warszawa - DŁUGA LIMUZYNA + KLUB

Podjedźcie pod klub ekskluzywną, długą limuzyną hummer. Zafundujcie sobie wieczór panieński z prawdziwego zdarzenia. Do Waszej dyspozycji najdłuższe w Warszawie, megawygodne, najdroższe i najbardziej luksusowe limuzyny hummer! W cenie elegancki szofer, godzinna przejażdżka po Warszawie i 2 butelki szampana. Możecie przynieść też własne napojel i muzykę. Zazwyczaj podstawiamy białe limuzyny, ale jeśli chcesz, limuzyna może być różowa. Powiedz nam o tym odpowiednio wcześniej.

Limuzyna hummer odbierze Was z dowolnego miejsca w Warszawie (dojazd poza miasto = niewielka dopłata) i zawiezie dokąd chcecie. W cenie jest wejście do klubu w centrum Warszawy (selekcja). Kluby z którymi współpracujemy to: La Playa, Level 27, Barka Wisława, Bank, Room13, Capitol, Opera. Ostateczny wybór klubu zależy od dostępności.
 
W limuzynie i klubie wszystkim zajmie się jak zwykle nasz sympatyczny opiekun, który wszystkiego dopilnuje - tak, abyś Ty nie musiała się niczym martwić i mogła pobawić się z koleżankami... bezstresowo! Nasze długie limuzyny hummer są bardzo popularne z uwagi na komfort, więc jeśli chcesz jedną z nich mieć na Waszym panieńskim, zarezerwuj wstępnie termin jak najwcześniej.
 
Jeśli chcecie coś extra - sprawdź też koniecznie tę opcję z Viproomem, Tancerzem i Przedpłaconymi  Ekskluzywnymi Drinkami - taniej niż gdybyś organizowała to sama.
 
Jest Was dużo? Duże grupy płacą mniej. Zapłacicie maksymalnie za 15 osób, a może być Was nawet 27.

Cena zawiera

  • ekskluzywna limuzyna hummer na 1 godzinę
  • odbiór z wybranego miejsca w Warszawie
  • elegancki szofer
  • 2 butelki wina musującego
  • możliwość wniesienia własnych napoi
  • wejście do klubu (z naszej listy)
  • imprezowy opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
890 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczkiklub-warszawa
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 100 pln/os do wydania na barze.


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


rozowy-hummer-warszawa
750 PLN/dodatek
DODATKOWA GODZINA JAZDY MEGA LIMUZYNY

Godzina jazdy to za mało? Dodaj kolejną i nie martw się czasem.lejdis-night-panienskie
-10 PLN/os.
KLUB WE WŁASNYM ZAKRESIE
Klub załatwisz we własnym zakresie? Wybierz tę opcję bez opiekuna, a zapłacisz 10 pln od osoby mniej.

690 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.