zobacz swój koszyk 0

Warszawa - SZKOLNY PARTY BUS

Wyruszcie na ulice Warszawy w prawdziwie olschoolowym amerykańskim stylu - Szkolnym Party Busem! W środku: profesjonalne stanowisko DJ'skie, skórzane kanapy, bar, ekran plazmowy, podłoga estradowa, profesjonalne oświetlenie, profesjonalne nagłośnienie wewnętrzne i zewnętrzne EV/JBL, lasery, wytwornica dymu, przyciemnione szyby i własne zasilanie. A dzięki podwójnej klimatyzacji z ogrzewaniem imprezy w party busie nawet w chłodne jesienne lub zimowe wieczory będą przyjemne.

Na pokład Party Busa możemy zabrać aż 37 imprezowiczek.

Jak to działa?
Dokonaj rezerwacji wstępnie już dziś na wasz wymaszony wieczór panieński, porozmawiaj z koleżankami i potwierdź jak najszybciej, bo nasz SZKOLNY PARTY BUS cieszy się dużą popularnością zwłaszcza w piątek i sobotę wieczór. Organizację zostaw nam. Pod wskazany przez Was adres przyjadą - kierowca razem z barmanem i odstawią w wybrane miejsce w Warszawie. Dojazd Party Busa poza Warszawę to dodatkowa opłata, zależna od adres.

Wasz wieczór panieński możecie urozmaicić dodając występ tancerza erotycznego w Party Busie. Możesz też dodać wejście VIP do modnego klubu z opiekunem, rezerwacją loży dla Waszej grupy i kwotą do wykorzystania na barze. Jeśli chcesz zaznacz tę opcję przy rezerwacji, a my zawieziemy Was Szkolnym Party Busem pod same drzwi jednego z warszawskich klubów. Jeśli chcecie coś extra - sprawdź też koniecznie tę opcję z Viproomem, Tancerzem i Przedpłaconymi Drinkami.


 
 

Cena zawiera

  • odbiór z wybranego przez Was miejsca w Warszawie
  • 1-godzinna przejażdżka oldschoolowym Szkolnym Party Busem
  • obsługa w Szkolnym Party Busie
  • godzinna impreza na kółkach
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu

Dodatki (opcjonalne)

imprezowy-autobus-w-warszawie
59 PLN/os.
min. 12 os.
OPEN BAR 1h - SZKOLNY PARTY BUS WARSZAWA
Bez ograniczeń takie trunki jak: whisky, piwo, wódka, wino i softy. Do tego lód, cytryny oraz plastikowe kubeczki.

szkolny-partybus-warszawa
690 PLN/dodatek
SCHOOL PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA
Godzina jazdy to za mało? Dodaj kolejną i nie martw się czasem.


549 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.