zobacz swój koszyk 0

Warszawa - PANIEŃSKI IMPREZOWY AUTOBUS + KLUB

Nasz Imprezowy Autobus to ozdoba najbardziej szalonych wieczorów panieńskich w Warszawie. Wyposażony w ciemne szyby, prywatny podświetlany bar z uroczym barmanem, ekskluzywne kanapy, doskonałe nagłośnienie, przemiłą obsługę oraz rurkę do tańca dla Was, lub dla wcześniej wynajętego nieprzyzwoicie przystojnego tancerza (+ 549 PLN/grupę).
 
Możecie zabrać ze sobą do Party Busa nieograniczoną ilość, Waszego ulubionego napoju, przekąski, płyty lub pendrive z muzyką. Imprezowy Autobus to idealny pomysł na wystrzałowy wieczór panieński w Warszawie. Odbierzemy Was z dowolnego miejsca w Warszawie (dojazd poza miasto = niewielka dopłata) i zawieziemy do jednego z warszawskich klubów. 
 
Kluby z którymi współpracujemy to min.: Bank, Room13, Capitol. Ostateczny wybór klubu i rezerwacji loży zależy od dostępności lokali w danym terminie.

Jeśli chcecie coś extra - sprawdź też koniecznie tę opcję z vip roomem, tancerzem i przedpłaconymi napojami. Jeśli nie chcecie się martwić o to czy starczy napoi - domówcie open bar w cenie + 59 PLN/os.

Imprezowy Autobus jest niezwykle popularny na wieczorach panieńskich w Warszawie, więc jeśli chcesz go mieć na Waszej imprezie, zarezerwuj wstępnie termin jak najwcześniej. W Klubie na Kółkach zmieści się nawet 30 imprezowiczek.

Na pokładzie Imprezowego Busa komfortowo podróżuje 30 osób, ale w ramach promocji zapłacicie max. za 15 uczestników - reszta jedzie za free.

Cena zawiera

  • rezerwacja na wyłączność naszego wyjątkowego Imprezowego Autobusu na Wasz wieczór panieński
  • 1-godzinny przejazd po Warszawie
  • możliwość wniesienia własnych napojów
  • profesjonalne nagłośnienie
  • sympatyczna obsługa
  • wejściówki do jednego z klubów z naszej listy
  • imprezowy opiekun

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
890 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczkiklub-warszawa
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 100 pln/os do wydania na barze.


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


open-bar-warszawa
99 PLN/os.
min. 10 os.
OPEN BAR 2h

Dodaj open bar, a bez ograniczeń będziecie pić takie trunki jak: whisky, piwo, wódka, wino oraz softy. Do tego lód, cytryny oraz kubeczki warszawa-party-autobus
990 PLN/dodatek
PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Dodatkowa godzina jazdy i jeszcze więcej przyjemności.
 


lejdis-night-panienskie
-10 PLN/os.
KLUB WE WŁASNYM ZAKRESIE
Klub załatwisz we własnym zakresie? Wybierz tę opcję bez opiekuna, a zapłacisz 10 pln od osoby mniej.

690 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.