zobacz swój koszyk 0

Warszawa - LIMUZYNA MAXIMUS 26 OS.

Oto najdłuższa w Warszawie limuzyna hummer na wieczór panieński. Luksusowa, biała, przestrzenna, idealna dla kobiet, które cenią sobie wygodę. 5 barków z lodem i szkłem, 6 ekranów plazmowych, podœświetlane, kolorowe wnętrze, kule disco, stroboskopy, wytwornica dymu, lasery i profesjonalne nagłoœśnienie. Do tego prawie 14 metrów długości i ogromny zapas mocy. W tej mega limuzynie hummer zmieści się nawet 26 szalonych imprezowiczek.

Jak to działa?
Zarezerwuj wstępnie termin dziś, porozmawiaj z koleżankami i potwierdź jak najszybciej, gdyż limuzyny w Warszawie są bardzo popularne, a najbardziej porządane terminy to - piątek i sobota wieczór!
Resztę zostaw nam. Przystojny Kierowca limuzyny hummer odbierze Was skąd chcecie i odstawi w wybrane miejsce w Warszawie. Dojazd limuzyny hummer poza Warszawę wiąże się z dodatkową opłatą zależną od adresu. 

Wasz wieczór panieński możecie urozmaicić dodając na biforek w domu występ TANCERZA EROTYCZNEGO, albo dodając WEJŚCIE VIP do modnego klubu z opiekunem, rezerwacją loży dla Waszej grupy i kwotą do wykorzystania na barze. Jeśli chcesz zaznacz tę opcję przy rezerwacji. Jeśli chcecie coś extra - sprawdź też koniecznie tę opcję z Viproomem, Tancerzem i Przedpłaconymi Drinkami.

Mamy mnóstwo pomysłów na to gdzie Was zawieźć naszą mega długą limuzyną hummer, tak aby ten wieczór panieński pozostał niezapomniany!
 

Cena zawiera

  • limuzyna hummer maximus 26 os. na godzinę
  • start i koniec w dowolnym miejscu w Warszawie
  • elegancki kierowca
  • ubezpieczenie
  • 2 szampany (wino musujące) i powitalny zestaw softów
  • możesz wziąć własną muzykę ( CD/ MP3) i napoje ( dowolne)
  • pełne szkło: kieliszki, lód etc.
  • 6 plazm, neony, strobo-światła, lasery, dymownice
  • System Dolby Surround
  • drzwi a'la lamborghini. 

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
890 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczkiklub-warszawa
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 100 pln/os do wydania na barze.


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.690 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.