zobacz swój koszyk 0

Warszawa - PANIEŃSKA LIMUZYNA + KLUB

Oto wspaniała limuzyna w Warszawie. Niezapomniane wrażenia z panieńskiego w eleganckiej limuzynie na zawsze pozostaną w Waszej pamięci. Szofer otwierający drzwi, zapierające dech w piersiach widoki Warszawy nocą i kieliszek szampana w ręku. Jeden szampan od nas w prezencie. Możecie przynieść więcej własnego alkoholu, własną muzykę i szaleć do woli.

Panieńska limuzyna odbierze Was z dowolnego miejsca w Warszawie (dojazd poza miasto = niewielka dopłata) i zawiezie dokąd chcecie. W cenie jest wejście do klubu w centrum Warszawy (selekcja). Kluby z którymi współpracujemy to: XOXO, Capitol, Bank, Organza, Room 13. Ostateczny wybór klubu zależy od dostępności w danym terminie.

W limuzynie wszystkim zajmie się jak zwykle nasz sympatyczny opiekun, który wszystkiego dopilnuje - tak, abyś Ty nie musiała się niczym martwić i mogła pobawić się z koleżankami... bezstresowo!

Jest Was dużo? Duże grupy płacą mniej! Zapłacicie maksymalnie za 12 osób i ani złotówki więcej. A do naszej największej limuzyny LEXUS / CHRYSLER zmieści się Was nawet 15. Jest Was jeszcze więcej? Sprawdźcie naszą mega limuzynę do 29 osób lub wspaniałego Party Busa.

Nasze limuzyny są bardzo popularne, więc jeśli chcesz mieć jedną z nich na Waszym panieńskim, zarezerwuj wstępnie termin jak najwcześniej.

Mamy tylko najnowsze modele - Lexus, Jaguar, Chrysler, Hummer H2, więc nie obawiaj się, że spędzicie wieczór w rozklekotanym 15-letnim wraku... sprawdź w galerii prawdziwe zdjęcia naszych pachnących nowością limuzyn.

Wasz wieczór możecie urozmaicić dodając na biforek w domu, albo podczas przejażdżki w limuzynie występ tancerza erotycznego.
 

Cena zawiera

  • elegancka limuzyna w Warszawie na 1 godzinę
  • odbiór z wybranego punktu w granicach Warszawy
  • elegancki szofer
  • butelka wina musującego
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu oraz podłączenia muzyki
  • wejście do klubu
  • imprezowa opiekunka grupy (z wejściem do klubu)

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
649 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


whisky-alkohol-warszawa
250 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

Nie musisz sama kupować alkoholu do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub podobnej klasy wódka + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczkitancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  20-30 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.


klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 50 pln/os do wydania na barze.


fotograf-warszawa
490 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.limuzyny-warszawa
390 PLN/dodatek
LIMUZYNA - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Godzina jazdy limuzyną to za mało? Dodaj kolejną i nie martw się czasem.


wieczor-panienski-trojmiasto
-10 PLN/os.
KLUB WE WŁASNYM ZAKRESIE
Klub załatwisz we własnym zakresie? Wybierz tę opcję bez opiekuna, a zapłacisz 10 pln od osoby mniej.