zobacz swój koszyk 0

Warszawa - RÓŻOWA MEGA LIMUZYNA

Najwspanialsza różowa limuzyna w Warszawie. Przystojny szofer i dwa szampany w prezencie. Własny alkohol i muzykę możecie zabrać ze sobą. Na pewno nie pozostaniecie niezauważone na warszawskich ulicach! Limuzyna z szoferem odbierze Was z dowolnego miejsca w Warszawie (dojazd poza Warszawę = niewielka dopłata) i zawiezie dokąd chcecie. W różowej limuzynie zmieści się 20 osób, a cena i tak pozostanie bez zmian. 
 
Wasz wieczór możecie urozmaicić dodając na biforek w domu albo w limuzynie występ tancerza erotycznego. Różową luksusową limuzyną możecie również podjechać pod klub. Dodaj wejście VIP do modnego klubu z opiekunem, rezerwacją loży dla Waszej grupy i kwotą do wykorzystania na barze. Jeśli chcesz zaznacz tę opcję przy rezerwacji. Jeśli chcecie coś extra - sprawdź też koniecznie tę opcję z Viproomem, Tancerzem i Przedpłaconymi Drinkami.

Cena zawiera

  • luksusowa, mega-długa różowa limuzyna dla 20 os na 1 godzinę
  • odbiór z wybranego miejsca w granicach Warszawy
  • elegancki szofer
  • 2 butelki wina musującego
  • chłodzone barki ze szkłem
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu i muzyki ( CD, MP3, pendrive)
  • plazmowe ekrany, neony, podświetlany sufit
  • profesjonalne nagłośnienie
  • dodatkowa godzina + 500 zł

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris2
649 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


whisky-alkohol-warszawa
250 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

Nie musisz sama kupować alkoholu do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub podobnej klasy wódka + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczkitancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  20-30 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.


klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 50 pln/os do wydania na barze.


rozowy-hummer-warszawa
690 PLN/dodatek
DODATKOWA GODZINA JAZDY MEGA LIMUZYNY

Godzina jazdy to za mało? Dodaj kolejną i nie martw się czasem.