zobacz swój koszyk

Kraków - TANCERZ EROTYCZNY

Tancerz erotyczny z najwyższej półki! Możesz zamówić sam występ bądź dodać go do prawie każdej innej atrakcji. Ten striptizer to nasz pilnie strzeżony sekret – krakowianki polecają go tylko najlepszym przyjaciółkom.
Pozwól tancerzowi erotycznemu Was zaskoczyć i uprzyjemnić ten niezapomniany wieczór panieński przyszłej Pannie Młodej i przyjaciółkom. 

Elegancki, wysportowany, szarmancki i diabelnie przystojny tancerz erotyczny.

Na Twojej imprezie, wieczorze panieńskim w hotelu, w restauracji, party busie, łodzi lub w domu. Tancerz erotyczny wykonuje zmysłowe, dopracowane do perfekcji około 15 minutowe show.

Dzięki naszemu tancerzowi erotycznemu ten wieczór pozostanie przez długie lata w pamięci Waszej Panny Młodej i jej koleżanek.

Pokaz tancerza erotycznego polega na wykonaniu układu choreograficznego połączonego ze specjalnie dobraną muzyką oraz strojem. Cała aranżacja jest wykonana bardzo kulturalnie i zmysłowo, a Panna Młoda jest cały czas traktowana jak księżniczka przez naszego nieprzyzwoicie przystojnego tancerza erotycznego.

Po pokazie artystycznym tancerz erotyczny przebiera się w 'normalne' ubranie i w miarę możliwości zostaje na imprezie jeszcze jakiś czas. W tym czasie można z tancerzem erotycznym potańczyć, porozmawiać.

Jeśli dodasz występ naszego tancerza erotycznego do innej atrakcji koszt to jedynie 499PLN.

Cena zawiera

  • profesjonalny tancerz erotyczny
  • prawdziwe show trwające około 15-20 minut
  • kostium do wyboru
  • niezapomniane wrażenia
   

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-panny-mlodej
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE
Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.

tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
DODATKOWY TANCERZ
A może by dodać jeszcze więcej pikanterii? Zamów gorące show kolejnego tancerza erotycznego w promocyjnej cenie.