zobacz swój koszyk 0

Kraków - TANCERZ EROTYCZNY

Tancerz erotyczny z najwyższej półki! Możesz zamówić sam występ bądź dodać go do prawie każdej innej atrakcji. Ten striptizer to nasz pilnie strzeżony sekret – krakowianki polecają go tylko najlepszym przyjaciółkom.
Pozwól tancerzowi erotycznemu Was zaskoczyć i uprzyjemnić ten niezapomniany wieczór panieński przyszłej Pannie Młodej i przyjaciółkom. 

Elegancki, wysportowany, szarmancki i diabelnie przystojny tancerz erotyczny.

Na Twojej imprezie, wieczorze panieńskim w hotelu, w restauracji, party busie, łodzi lub w domu. Tancerz erotyczny wykonuje zmysłowe, dopracowane do perfekcji około 20-30 minutowe show.

Dzięki naszemu tancerzowi erotycznemu ten wieczór pozostanie przez długie lata w pamięci Waszej Panny Młodej i jej koleżanek.

Pokaz tancerza erotycznego polega na wykonaniu układu choreograficznego połączonego ze specjalnie dobraną muzyką oraz strojem. Cała aranżacja jest wykonana bardzo kulturalnie i zmysłowo, a Panna Młoda jest cały czas traktowana jak księżniczka przez naszego nieprzyzwoicie przystojnego tancerza erotycznego.

Po pokazie artystycznym tancerz erotyczny przebiera się w 'normalne' ubranie i w miarę możliwości zostaje na imprezie jeszcze jakiś czas. W tym czasie można z tancerzem erotycznym potańczyć, porozmawiać.

Jeśli dodasz występ naszego tancerza erotycznego do innej atrakcji koszt to jedynie 549PLN.

Cena zawiera

  • profesjonalny tancerz erotyczny
  • prawdziwe show trwające około 20-30 minut
  • kostium do wyboru
  • niezapomniane wrażenia

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
29 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopub


porwanie-krakow
490 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!


klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four

tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
DODATKOWY TANCERZ
Zamów show kolejnego tancerza w promocyjnej cenie.